HTC M8 Ace Sızan Görüntü ile Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

HTC One M8’in tanıtılması üzerinden sadece birkaç hafta geçti ve yakın zamanda HTC One M8 ailesine yeni bir üye daha katılacak. Öncelikle Evleaks tarafından M8 mini’ye ilişkin ilk bilgiler yayınlandı. Mayıs ayında satışa sunulacak mini cihazın yanında M8 ailesine katılacak bir diğer üyenin M8 Ace olacağı (M8 Ace=M8 Mini iddiaları da yok değil) yine bizzat Evleaks tarafından açıklandı. Mobil dünyasının popüler sızıntı kaynağının Twitter üzerinden paylaştığı görsel HTC One M8’in tasarımını gözler önüne seriyor. Tayvanlı üreticinin 2013 yılı amiral gemisiyle benzer bir tasarıma sahip olan akıllı telefonun alt ve üst bölümlerinde BoomSound hoparlörler dikkat çekiyor. Telefonun bulanık halde yayınlanın ekranında BlinkFeed ana ekran uygulamasının çalıştığı görülüyor. HTC One M8 Ace’in yazılım tarafını muhtemelen Android 4.4 KitKat ve Sense 6.0 oluşturacak.

HTC geçtiğimiz yıl One ailesine mini ve Max modellerini dahil etti. Bu yıl şu ana kadar sadece mini modelini ilişkin iddia edilen bazı özellikler yayınlandı. Bunlar; 4.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 1.4GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1GB RAM, 16GB depolama, microSD kart yuvası, 13MP arka kamera, 5MP ön kamera, Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi a / b / g / n / ac.

HTC M8 Ace’in teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi yok, ancak htcsource sitesinin iddiasına göre HTC One Ace, M8 mini’nin ta kendisi. İlerleyen günlerde telefona ait daha fazla detayın gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz.

BksYStKCcAA9XFp

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir