HTC One için Android 4.2.2 Güncellemesi Önümüzdeki Ay Bekleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şubat ayı içerisinde sınırlı sayıda ülkede satışa sunulan HTC One, ilk güncellemesini geçtiğimiz ay almıştı. Android sürümü değişmeyen telefonda kamera noktasında bazı iyileştirmeler dikkat çekmişti. Mayıs başında dünya genelinde yaygın gösteren telefon, satışlarla Tayvanlı üreticinin yüzünü güldürürken, üretim kapasitesinin iki katına çıkarılacağı resmi olarak bildirilmişti.

Andronova

Geçtiğimiz haftalarda ülkemizde de satışlara başlayan telefon için kapsamlı bir güncellemenin önümüzdeki ay sunulacağı yönünde ciddi iddialar gündeme geldi. HTC geliştiricilerinden Llab Toofer, Twitter üzerinden güncellemenin birkaç hafta içerisinde yayınlanacağını duyurdu. J Butterfly modeli için Android 4.2.2 ve Sense 5 güncellemesini mayıs sonuna kadar sunmayı planlayan şirket, aynı dönemde ya da birkaç hafta uzağında benzer güncellemeyi One modeline de ulaştıracak.

Güncelleme kapsamında hangi yeniliklerin sunulacağı net olarak bilinmiyor ancak Android 4.2.2 ile sisteme getirilen yeniliklere buradan göz atabilirsiniz. Sense 5’te bazı geliştirme ya da iyileştirmeler ve performans artışı genel anlamda sayılabilecek yenilikler arasında yer alabilir.

Şık ve tamamı alüminyumdan oluşan kasası, ön bölümde yer alan stereo hoparlörler, sosyal ağlardan içerik sağlayan ana sayfa akışı BlinkFeed, ultrapiksel kamera ve Sense 5 telefonda öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. HTC One’ın yan sıra One X, One X+, One S, Droid DNA ve EVO 4G LTE modellerinin de Android 4.2.2 güncellemesine yıl sonuna kadar kavuşması bekleniyor.

kaynak: gottabemobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın