HTC One M9’un Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Bu yılki Mobil Dünya Kongresinde kendini gösteren, bu yılın en iyi akıllı telefonlarından olmaya aday HTC‘nin yeni amiral gemisi One M9’un Türkiye satış tarihi belli oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Şık tasarıma ve güçlü donanımsal özelliklere sahip HTC One M9‘a yönelik tanıtım yazımızdan sonra bir çok kullanıcının gelse de alsak dediği One M9, görünüşe göre kısa süre içerisinde geliyor.

Vodafon Türkiye’nin yaptığı açıklamada, HTC One M9’un Türkiye satış tarihi olacak 31 Mart işaret ediliyor. Şuanda One M9 Türkiye satış tarihine yönelik sadece Vodafone’dan gelen bir bilgi olmasına rağmen, Turkcell ve Avea’nın da One M9’u satacağı ve belki Vodafone’dan da daha erken getirebileceğini söyleyebiliriz.

Sekiz çekirdekli 64-bit Snapdragon 810 işlemcisi ve 3GB DDR4 RAM’iyle rinklerde favorilerden olan HTC One M9’un en büyük rakibi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge serisiyle detaylı karşılaştırma yazımızı yarın okuyabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir