HTC, One Max Sonrası Sense 5.5 Güncellemesinin Dağıtımına Başlayacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce Twitter hesabı üzerinden HTC One ve Droid DNA modelleri için Android 4.3 güncellemesinin eylül sonuna kadar başlayacağını müJdeleyen HTC Kuzey Amerika Başkanı Jason Mackenzie’nin açıklamalarından sonra HTC ile yakın ilişkiler içerisinde olan ve HTC telefonlar için birçok özel ROM’un altına imza atan @LlabTooFer güncellemeye dair daha fazla detayı açıklığa kavuşturdu.

teknik destek

Ünlü ROM geliştirici de Tayvanlı üretinin Android 4.3 güncellemesinin en geç eylül sonuna kadar başlayacağını bildirirken, Twitter üzerinden Sense 5.5 güncellemesine dağıtımına ilişkin açıklamalarda da bulundu. Geliştirici, ilk olarak One Max adlı modelde gün yüzüne çıkacak Sense 5.5 kullanıcı arayüzünün telefonun lanse edilmesi sonrası HTC One, One mini ve Butterfly S kullanıcılarına sunulacağını aktardı.

Son dönemde One Max modeli hakkında çok fazla detayın ortaya çıktığı malum. Yaşanan bu gelişmeler de telefonun kısa süre içerisinde resmiyet kazanacağına işaret olarak gösteriliyor.

Sense 5.5 güncellemesine alacak modeller içerisinde One X ve One X+ modellerinin yer almaması, söz konusu modellerin Android 4.2 ve Sense 5 güncellemelerinde (mevcut sürümlerde) kalacağı anlamını taşıyabilir. Konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

ilgili>> AndroidAuthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!