HTC T6’ya (One Max) Ait Olduğu İddia Edilen Taslak Görsel Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Hakkında uzun süredir birçok iddia gündeme gelen HTC T6’nın son gelen raporlara göre HTC One Max olarak adlandırılacağı bildirildi. HTC One mini’den sonra daha büyük ekranlı modelin One Max olarak isimlendirilmesi oldukça mantıklı görünüyor.  Telefonun teknik özelliklerine dair bazı ipuçları yok değil fakat tasarım noktasında ise henüz somut bir veri elde edilememişti; ta ki Hollanda kaynaklı MobiLeaks sitesinin HTC One Max olduğunu öne süren bir taslak çizimi ortaya çıkarana dek.

Andronova

9.3mm kalınlığında ve 140 mm uzunluğa sahip olan telefon sunduğu tasarım itibariyle HTC One’a oldukça benzer detaylar sergiliyor. Ön bölümde stereo hoparlörler, iki adet kapasitif buton, sensörler, HTC logoso; arka bölümde ise kamera ve LED flaşın konumlandırılması One Max’ın HTC One’ın sadece ekranı büyütülmüş versiyonu olduğunu gösteriyor. 5.9-inç ekrana sahip telefonun ekran çerçevesinin daha ince bir yapıda olduğunun altını çizmekte yarar var.

media 16859

Kimi kaynaklarca Android 5.0 ile çalışacağı iddia edilen telefon için ön görülen diğer teknik özelliklere değinecek olursak; dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 3.300mAh kapasiteli batarya, ultrapiksel kamera, stereo hoparlörler ve Beats Audio. Üçüncü çeyrekte resmiyet kazanması beklenen telefonun Galaxy Note III ve Xperia ZU (Togari) ile sıkı bir rekabet içerisinde olması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın