HTC’nin Yeni Bombası One E9’a Ait Görüntüler Sızdırıldı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

HTC‘nin 1 Mart’ta MWC 2015’te tanıttığı yeni amiral gemisi HTC One M9’un ardından, beraberinde bir çok kişinin beklediği One M9 Plus modeline yönelik henüz kesin tanıtım tarihi bilinmiyorken, şimdi HTC’den yeni bir bomba daha geldi. HTC’nin metal gövdeye sahip olacak One M9 Plus modelinin plastik gövdeli bir versiyonu olan One E9’un görüntüleri sızdırıldı.

Sponsorlu reklam

5.5 inç 1440×2560 çözünürlükte ekrana sahip olacak One E9 modelinde, ayrıca parmak okuyucunun da bulunacağı söyleniyor. Romanya’dan bir kişi tarafından paylaşılan görüntülerde, HTC One E9pt model ismi net bir şekilde görülebiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

htc-one-e9-resim1

Sponsorlu reklam

HTC One E9pt (A55) modelinin bu ay sonuna doğru Çinde satışına başlanacağı ve fiyat etiketinin de ortalama 480$ olacağı söyeniyor. HTC, metal gövdeli premium ürünü One M9’a alternatif olarak, plastik gövdeli ürünüyle satışlarını arttırmayı hedefliyor. Tayvanlı firmanın yeni M9 ve E9 modelleriyle başarıyı yakalayıp yakalayamayacağını hep birlikte göreceğiz.

htc-one-e9-resim3

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak