Huawei Nexus 6’nın Özellikleri Geekbench Testinde Ortaya Çıktı!

media 12683

Bu yıl bizleri bekleyen iki farklı Nexus telefonundan biri olan Huawei Nexus 6 modeline ait yayınlanan GeekBench test raporunda özellikleri belli oldu.

Andronova

Kısa süre önce de @evleaks Twitter hesabının sahibi Evan Blass tarafından sızdırılan Huawei Nexus telefonu hakkındaki bilgileri burada sizlerle paylaşmıştık.

Yayınlanan benchmark test sonuçlarındaki bilgilere göre Huawei Nexus 6‘da, 64-bit 1.55GHz hızında sekiz çekirdekli Snapdragon 810 çipseti, Adreno 430 GPU ve 3GB RAM yer alıyor.

huawei-nexus-6-geekbench

Bu donanım gücüyle Geekbench test puanı olarak tek çekirdekte 1156 ve çoklu çekirdekte 3641 puan alan Huawei Nexus 6, elbette Android 6.0 Marshmallow ile gelecek.

Donanım olarak mevcut amiral gemilerinden uzak olan gerek Huawei’in gerek ise LG’nin Nexus telefonlarının, tutup tutmayacağı ise oldukça merak edilen konular arasında.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın