Huawei Nexus 6’nın Özellikleri Geekbench Testinde Ortaya Çıktı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu yıl bizleri bekleyen iki farklı Nexus telefonundan biri olan Huawei Nexus 6 modeline ait yayınlanan GeekBench test raporunda özellikleri belli oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kısa süre önce de @evleaks Twitter hesabının sahibi Evan Blass tarafından sızdırılan Huawei Nexus telefonu hakkındaki bilgileri burada sizlerle paylaşmıştık.

Yayınlanan benchmark test sonuçlarındaki bilgilere göre Huawei Nexus 6‘da, 64-bit 1.55GHz hızında sekiz çekirdekli Snapdragon 810 çipseti, Adreno 430 GPU ve 3GB RAM yer alıyor.

huawei-nexus-6-geekbench

Bu donanım gücüyle Geekbench test puanı olarak tek çekirdekte 1156 ve çoklu çekirdekte 3641 puan alan Huawei Nexus 6, elbette Android 6.0 Marshmallow ile gelecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Donanım olarak mevcut amiral gemilerinden uzak olan gerek Huawei’in gerek ise LG’nin Nexus telefonlarının, tutup tutmayacağı ise oldukça merak edilen konular arasında.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir