Instagram' a yorumlar ve renk ekleme değişimi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Instagram uygulamasında yeni gelişmeler oluyor. Renk eklemeyle ve yorumla alakalı güncellemelerin geldiğini söyleyelim.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Instagram, kullanıcılarına kendilerini ifade edebilecekleri güvenli ve pozitif bir sosyal paylaşım platformu olarak tutmaya önem vermekte. Her yaptığı çalışmadan sonra uygulamayı geliştirmeye devam ediyor.

Şu an yayına alınan ve versiyonda bilinen en dikkat çeken gelişimler olarak aşağıdakiler yer alıyor. Bunlarla karşılaşmayanların versiyon kontrolünü yapsın veya kaldırarak tekrardan kurulumun yapılmasını denesin.

Gönderileri yakınlaştırma:

  • Akışta, profilde ve keşfet’ te kıstırma hareketleri ile fotoğrafları ve videoları yakışlaştırabilirsiniz. 

Instagram yorum moderasyonu:

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • Seçenekler menüsünden, rahatsız edici olduğunu ya da uygunsuz olduğunu düşündüğümüz içerik ve yorumları filtrelemeye olanak tanıyan yeni yorum aracını eklendi.

Yorumlar, sizin belirleyeceğiniz sözcükler listesine göre filtreleme ve kendi belirleyeceğiniz anahtar sözcük listesi oluşturabilirsiniz. 

Instagram Stories yeniliği:

  • Artık yazılarda renk seçenekleri eklenebiliyor. Çok sayıda renk görmek için klavye de üst tarafta renkleri kaydırarak özel renk seçeneklerie ulaşabilirsiniz.

Instagram' a yorumlar ve renk ekleme değişimi


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 00:44

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak