Instagram hikayelerini WhatsApp' ta paylaşma

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Instagram hikayeler özelliği artık WhatsApp' ta yerini alacak. Facebook geçmişte kendi hikayelerini instagram' da paylaşma açmıştı. Şimdide Instagram hikayeleri WhatsApp' ta paylaşıma açıyorç

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Facebook, Instagram üzerinden paylaşılan hikayeleri Facebook’ ta paylaşmasına izin vererek önemli bir karar almıştı. Şimdi de bu özelliği WhatsApp‘ a getiriyor.

Facebook bazı özelliklerini Snapchat’ tan almıştır. Bir nevi kopyalama. Bunlardan biri de hikayeler özelliği. Facebook aldığı bu özellikle Snapchat’ ı geride bırakmıştı.

Instagram hikayeleri WhatsApp’ ta yer alacak! Her ne kadar Facebook hikayeler özelliğinden beklediği verimi alamasa da yılmadan devam etti. Bu özelliği canlandırmak için WhatsApp’ ta paylaşıma açıyor. 

Instagram hikayeleri WhatsApp paylaşma

WhatsApp hikayeler özelliği istenilen başarıyı sağlayamadı. Ama anladığımız kadarıyla Facebook, Instagram ve WhatsApp ile bir birini beslemeye devam ediyor. 

Çapraz hikayeler ile Instagram, WhatsApp üzerinden popülerliğini arttırmak istiyor. Yeni hikayeler özelliği şu an test açamasında.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Daha önce Facebook hikayelerinin Instagram’ da paylaşılması Facebook’ un çok işin yaramıştı. Şimdide bu adımla Instagram’ ı canladırmak istiyor.

Instagram hikayelerini WhatsApp' ta paylaşma

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir