Instagram IGTV çıkmıyor veya IGTV açılmıyor

Instagram uygulamasında IGTV simgesi çıkmıyor yani IGTV simgesi görünmüyor diyen kullanıcılara genel bir haber yayınlamak istedik. Bu tarz sorunlar genelde görünmekte.

teknik destek

Instagram yine yapacağını yaptı ve yeni bir özelliğini tanıttı. IGTV adını verdiği yeni özelliği ile video platformunda önemli ölçüde yerini alması bekleniyor.

IGTV, video paylaşımında ağın arka planda çalışmalarını sürdürüp sonra kullanıcılarının hizmetine açtığı önemli yeniliklerden biri gibi görünüyor. Diğer yeniliklerle karıştırılmaması gereken IGTV, neredeyse bağımsız bir bölüm diyebiliriz. Bu özel alan ile kullanıcılar hikayelerde olduğu gibi aktif bir kullanım yapacak.

IGTV hesap açma gibi bir şart getirilmediği için direk tüm kullanıcılar bu yeniliği kullanmaya başlayabilir. Tabi IGTV çalışmıyor diyenler olacak ve Türkiye’ de daha yeni hizmete alınan bu özelliği ilk bizde test etmek istedik. Şu an için oturmamış olan bu özelliğin büyük ihtimalle yakında sık sık güncellemeler yoluyla yenilikler eklenecek.

Instagram IGTV çıkmıyor veya IGTV açılmıyor

IGTV simgesi yok IGTV neden yok?

iPhone IGTV çıkmıyor ise güncel instagram sürümünü kullandığınızdan ve işletim sürümünün güncel olduğundan emin olunuz. Telefonun sürümü desteklemiyorsa ve telefona artık yeni sürümleri desteklemiyorsa derleme ROM’ lar denenebilir. 

IGTV görünmüyor nedenlerinde biride instagram hesabı kaynaklı bir sorundan dolayı olabilir. Bunun için farklı bir hesabı deneyin. Aynı zamanda hesabınızı da başka telefonda deneyin. Hesabını dondurup üzerinden belli bir saat geçtikten sonra açıp tekrar deneyin.

IGTV neden yok? Şu an kademeli olarak kullanıcılara ulaşıyor olabilir. Bazı hesaplara geç gelebilir. IGTV simgesi yok bazen hesapta bazı alanların doldurulmaması nedeniyle çıkmayabiliyor. IGTV simgesi yok birde instagram hesabının doğrulanmadığında oluşabilir. Hesabı doğrulayıp mobil onayı yapınız. Yani telefon numarası ekleyip doğrulayınız.

IGTV açılmıyor sorunuyla karşılaşan kullanıcılar telefonlarını kapatıp açsın. Telefonda yeterli bir yer olduğundan emin olsun. Ön bellek temizleme gibi uygulamalar denensin. Farklı bir internette denensin. Telefonun tarih / saat ayarlarına bakılsın. Yanlışsa bir çok sorun bundan kaynaklı olabiliyor. www.andronova.net

IGTV simgesi yok IGTV neden yok?

  • Hesabınızda kullanımı engelleyen kısıtlamalar olabilir. Ek doğrulamaya ihtiyaç duyulması, alınan cezanın yaptırımı olarak kısmi özelliklerin kullanımı ve cihazlarda uyum sıkıntıları.

IGTV çıkmıyor Android tarafında daha sık yaşanıyor. Hesap ve giriş sorunları için şikayet etme formu doldurulduğunda çoğunlukla çözümsüz kalıyor. Bundan dolayı uygulama içerisinde sorun bildir ve sitemizdeki instagram formlarını kullanabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 22:59

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir