Instagram akış yenilenemedi bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz

Instagram' da bir şey paylaştığında bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz ve akış yenilenemedi şeklinde hatayla karşılaştıysanız şu an bu sorun genel. Fotoğraf veya video paylaşmıyor gitmiyor çözümü nedir?

Instagram akış yenilenemedi bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz
banner192

Instagram uygulaması çöktü mü neden "akış yenilenemedi bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz" ve "üzgünüz ancak bir sorun oluştu tekrar dene" hatası geliyor? Bu sorunun kaynağı Instagram. Büyük ihtimalle sunucuları kaynaklı veya port kaynaklı bir sorun çıktı. Bazı kullanıcıların sosyal ağlarda instagram uygulamasına giremiyorum veya instagram giremiyorum şeklinde paylaşımları var. 

Hatanın olası nedenleri çözüm olarak verdik. Ama kesinlikle genel bir sorun. Bu hata bazen sadece bazı bölgelerde görülebiliyor. Örnek İstanbul, Ankara, Erzincan, Antalya, Konya, İzmir, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Trabzon, Rize, Gümüşhane...

Bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz nedir?

Instagram' da sorun nedir? Uygulamadan video paylaşılamıyor veya fotoğraf paylaşılamıyor. Bir şey paylaşmaya çalıştığınızda üst tarafta "akış yenilenemedi" ve altta "bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz" uyarısı çıkıyor. Sorun olmadan önceki paylaşımlar görünüyor.  Bazılarıda instagram açılmıyor ve instagram giremiyorum şeklinde sorunla karşılaştığını yazıyorlar.

Akış yenilenemedi nedir? Instagram' da güncel paylaşımların ekrana gelemediğini yani sayfa yenilenemedi demek istiyor. Sanki instagram ile bağlantı kopmuş. Kısaca internet bağlantınız yokmuş gibi algılanıyor. 

Bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz ne demek? Yukarıdaki durum gibi. Yani internet erişiminiz yok gibi algılıyor. Instagram Port / DNS kaynaklı bir sorun olabilir.

facebook müşteri hizmetleri
Akış yenilenemedi veya instagram açılmıyor sorunu için genel adımlar aşağıda yer almakta. Tabi sorun instagram kaynaklı değilse. www.andronova.net

Instagram akış yenilenemedi bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz

Instagram giremiyorum ve akış yenilenemedi çözümü

Genel sorun değilse aşağıdaki adımları deneyiniz. Alınan aksiyona göre yorum bırakabilirsiniz.

  • Başkalarında da aynı sorun var mı diye sorunuz. Bulunduğunuz yerde ve başka il' den...
  • Başka bir telefonda ve bilgisayarda deneyiniz.
  • Telefonda web tarayıcısında deneyin. Örnek iPhone' da Safari ve Android için Chrome.
  • Manuel bir kaç DNS adresi deneyin. VPN uygulaması da denenebilir.
  • Başka bir internet ağına bağlanarak deneyin.
  • 3G ve 4.5G internet bağlantıları arasında geçiş yapın.
  • Cihazın önbelleğini siliniz.
  • Instagram' a sorun bildiriminde bulununuz. Profilinize girip Ayarlar / Sorun bildir' e dokunun.

Instagram giremiyorum ve akış yenilenemedi çözümüinstagram açılmıyor akış yenilenemedi

Instagram uygulamasında "akış yenilenemedi, bağlantı daha iyi olduğunda tekrar deneyeceğiz ve üzgünüz ancak bir sorun oluştu tekrar deneyin" şeklindeki hata mesajları aynı nedenlerle oluşmakta. Sorun bildirimi için instagram iletişim butonunu kullanınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 23:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meryem demir
Meryem demir - 2 ay Önce

Vb ne instagrama ne facebooka ne de twiter görebiliyorum