Instagram' dan otomatik yorum filtreleme

Instagram uygulamasında otomatik yorum engelleme özelliği geldi. Küfürlü yorumlar, Taciz, tehdit ve rahatsızlık veren tüm yorumlar artık Instagram tarafından filtrenecek. Detaylarıyla yeni yorum silme özelliği!

Instagram' dan otomatik yorum filtreleme
müşteri hizmetleri

Instagram uygulamasına yeni bir güncelleme geldi. Artık sakıncalı yorumlar otomatik engellenecek. Instagram yoğun gelen şikayetler sonucu bu şekilde bir özelliği uygulamaya getirdi. Yeni özellik için yayınlanan son sürümü yüklemeniz gerekiyor.

Instagram son sürümü desteklemeyen cihazlar yeni özellikten faydalanamayacak. Geçerli Android ve iOS sürümlerine resmi instagram web sitesinden inceleyebilirsiniz. Güncelleme hatası alan uyumlu telefonlar instagram uygulamasını kaldırıp kalıntıları temizleyip tekrar indirip denesinler.

Yeni Instagram yorum engelleme özelliği

Yorum engelleme özelliği yapılan küfür, cinsel yorum, hakaret, taciz ve sakıncalı görülen tüm yorumları filtreleyerek tespit edecek. Büyük ihtimal bu şekilde sık sık yorum yapanlar için bir yaptırım uygulanabilir.

Olurda tespit edilmeyen bu şekildeki yorum ve paylaşım için Instagram şikayet etme seçeneği üç noktaya tıklayıp "şikayet et" seçeneğini kullanabilirsiniz. Belki gelen bu özellik henüz tam oturmamış olabilir.

Instagram' dan otomatik yorum filtreleme

Instagram şikayet hattı olarak resmi bir müşteri hizmetleri bulunmamakta. Özel destek hattı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 12:53
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri