Instagram fotoğraf ve video' da yazdığım hashtag görünmüyor

banner186

Instagram fotoğraflara videolara yazdığım hashtag görülmüyor. Instagram' da hashtag görüntülenme sorunu çözümü nedir? Paylaştığım fotoğrafta hashtag görünmüyor. Hashtag görüntüleme sorunu hatası.

Instagram fotoğraf ve video' da yazdığım hashtag görünmüyor
Müşteri Hizmetleri 27 Eylül 2016 Salı 01:34

banner192

Instagram uygulamasında neden hashtag çıkmıyor? Yazdığım hashtaglar çıkmıyor görünmüyor nedeni nedir? Fotoğrafın altına yazdığım hashtag' lar çıkmıyor görülmüyor.Hashtag çıkmama görülmeme sorunu için çözüm önerileri...

Instagram' da hashtag kullanılmadan yapılan paylaşımları sadece hesabınızdaki kişiler görebilir. Ama hashtag kullanılan paylaşımları herkes görebilir. Yani herkese ulaşabilirsiniz.


Instagram fotoğraf ve video' da yazdığım hashtag görünmüyor


Instagram uygulamasında paylaşılan fotoğraflar ve videolarda yazdığım hashtag görünmüyor: Bazı Instagram kullanıcıları ara ara bu soruyu soruyorlar. Instagramda paylaşmış olduğum fotoğrafların altına yapmış olduğum hashtag larda fotoğrafım görünmüyor çözümü nedir? Bu sorunun çeşitli nedenleri olabilir. Aşağıda bu nedenler ve çözümlere yer verdi.

Instagram' da yaptığınız paylaşımda kullandığınız hashtag kelimelerinde sorun olabilir. Aşırı hashtag kullanımı yapılmış olabilir. Çok fazla paylaşım kaynaklı olabilir. Anlık Instagram kaynaklı sorun olabilir. Bağlantı kaynaklı olabilir. Instagram uygulaması kaynaklı olabilir. Spam nedeniyle çıkmayabilir.

Instagram paylaşımını silip daha sonra yeniden deneyiniz. Hashtag sayısını azaltınız. Hashtagları değiştiriniz. Farklı bir cihazdan deneyiniz. Instagram hesap dondurma yöntemini deneyiniz. İlerleyen saatlerde veya 1 gün sonra tekrar Instagram hesabınıza giriş yapıp deneyiniz. Sorun hala devam ediyorsa, bu help.instagram.com/contact/151081798582137 adresten Instagram ile iletişime geçiniz.


Instagram yazdığım hashtag' lar görünmüyor sorun için ne yapmalıyım?


Instagram fotoğraf ve video' da yazdığım hashtag görünmüyor

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×