Tablet Android yazılım sürümü öğrenme

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Android tablet sürümü nasıl öğrenilir diye arayanlarla karşılaşabilirsiniz. Bazen bu bölümden cihaz sürümünü görmek için kullanılabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kullandığınız Android tabletin sürümünü merak edenler için ve yükseltmede problem yaşayanlar için yapılacaklara yer vereceğiz. iPad kullananlar içinde hem genel / hakkında bölümünden hem iTunes kullanılarak daha kapsamlı kontrol edilebilir. 

Yazılım neden yüklenmez ya da neden güncelleme yapılmaz?

  • İlk akıllara gelen yer probleminin olması diyebiliriz. Kontrol ettiğinizde yer var gibi görünse de sistemin çalışmasında istenilen boş alan olması gerekiyor.
  • İnternetin kısıtlı olması, aşırı yavaşlıktan zaman aşımına takılması ve dış kaynaklar.
  • Dağıtım sırasında yoğunluğun oluşması.
  • Cihazın desteğinin olmaması veya yüklü uygulamalardan birinin engellemesi.

Tablet yazılım sürümünü görme

Örnek bilgi Samsung tabletten ve çoğu tablette aynı işlemler yapılabiliyor. Öncelikle cihazımızın ayarlarını açıyoruz sonrasında Cihaz hakkında> Yazılım güncellemeri kısmından kontrol edeceğiz.

Ne yaparsanız yapın güncellemede hata çıkıyorsa cihazı kapatmanızı öneririz. Sonrasında ya sıfırlayın ya da yardımcı programla bilgisayardan başlatınız. Örnek Kies veya Huawei için HiSuite yazılımı denenebilir. Manuel ROM yüklenmesi gibi durumlarda diğer bir örnek ise Xiaomi için  MIUI Flashing Tool kullanılabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Tablet Android yazılım sürümü öğrenme


Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 19:04

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak