Instagram hesabımın e-posta adresi değiştirilmiş

Instagram' da kayıtlı e-posta hesabım biri tarafından değiştirilmiş. Hesabım çalınmış mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım? Değiştirilen e-posta hesabını tekrar ekleme.

Instagram hesabımın e-posta adresi değiştirilmiş
müşteri hizmetleri

Instagram hesabınız çalındı ve mail adresiniz değiştirilmişse, bu durum sıcağı sıcağına çözülebilir. Eğer instagram' a kayıtlı mail adresine erişim yapabiliyorsanız, instagram tarafından mail hesabının değiştirildiğini belirten bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta içerisinde mail adres değişikliğini geri almak için bir bağlantı adresi yer alacaktır. Bu bağlantıyı tıkladığınızda hesabınızı güvene alınacaktır.

Instagram e-posta adresim değiştirilmiş

Unutmayınız instagram' dan gelen mail' de yer alan bağlantı adresinin belli bir geçerlilik süresi bulunmakta. Bundan dolayı en kısa sürede bu bağlantıyı tıklayıp hesabınızı kurtarabilirsiniz. Eğer hesabınıza erişim yapabilirseniz, daha önce cep telefonu numarası eklemediyseniz ekleyip mobil doğrulamayı aktif ediniz. Aynı zamanda hesap ayarlarını kontrol ediniz. Bilginiz dışında ekli olan şeyleri ve değiştirilen ayarları tekrar düzenleyiniz. 

Instagram mail adresim değiştirilmiş

Yukarıdaki adımlar sonuç getirmediyse ya da link süresi dolduysa bu help.instagram.com/contact/151081798582137 adresten instagram ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer mail hesabınızda çalındıysa verdiğimiz başvuru adresinden yardım alabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra 3-4 gün kadar bekleyiniz. Instagram tarafından geri dönüş yapılmazsa tekrar aynı adresten iletişime geçiniz.

Instagram' a başvuru yaptım şimdi ne yapmalıyım? Bekleme süresi içerisinde instagram sizinle iletişime geçtiyse, sizden büyük ihtimal kimlik ekran görüntünüzü isteyecekler. Kimlik olarak nüfus cüzdanı, aile cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesini gönderebilirsiniz. www.andronova.net

Instagram' a gönderilecek kimlikte görülecek kısımlar neler? Adınız ve soyadınız, doğum tarihiniz ve kimlikte yer alan fotoğrafınız.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 15:54
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Doğan
Doğan - 13 ay Önce

Link çalışmıyor ki

Canan_985
Canan_985 - 2 yıl Önce

Instagram e postamı değiştirmişler yeni şifreyi nasıl alabilirim

Hesabı çalınanlar
Hesabı çalınanlar @Canan_985 - 2 yıl Önce

Başvuru formlarını denediğinizde geri dönüş yapılma ihtimali var. Sizden fotoğraf ve kimlikle doğrulamadan geçmenizi isteyebilirler. Bunun dışında sadece çok sayıda kişiyle çalınan hesabı şikayet ederek erişime kısıtlama getirilebilir.

Canan_985
Canan_985 - 2 yıl Önce

Ben Canan Instagram hesabım çalındı e postamı değiştirmişler şifremi değiştirmişler Lütfen bana yardımcı olun Çok zor durumdayım

Günay olgun
Günay olgun - 2 yıl Önce

Yardımcı lun çalındı hesabım

abdi demir
abdi demir - 2 yıl Önce

hsbm çalındı e postam bilmiyorum kötü şeyler paylaşıyorlar hakımda

Jj
Jj - 2 yıl Önce

Hesabim çalındı e postamda degistirilmis

yc
yc - 2 yıl Önce

way arkadas 2k lik hesabim gitti birisi bana yardimci olsun o hesap benim icin cok onemli yardimci olun lutfen

abdulrahim aras
abdulrahim aras - 2 yıl Önce

hesabım çalındı email adresim kulanıcı adım ve tel numaram değişitirildi lütfen bana yardımcı olurmusunuz mail adresim rahimaras_56 hotmail.com kullanıcı adı dangeraus56 ama şuan hiç birinie ulaşamıyrum

Ab
Ab - 2 yıl Önce

Hesaba giremiyorum ve mail adresimi ve şifresini unuttum yardımcı olabilir misiniz

Revan kok
Revan kok - 2 yıl Önce

Hesabım çalındı eposta deyişmiş

Fatihsmkrn
Fatihsmkrn - 3 yıl Önce

Nolur yardım esin hesabım ı alablrmısnz

Eski hesabımı geri almak istiyorum
Eski hesabımı geri almak istiyorum @Fatihsmkrn - 3 yıl Önce

Haberde yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra geri dönüş yapılırsa kimlik doğrulama talebinde bulunabilirler. Bu yöntemle hesap iadesi yapılır.

Sinan Sword
Sinan Sword - 3 yıl Önce

ya bana faceden ulaşırmısın nolur ya 20 binlik hesabım bu şekilde gitti gmail verdiler onun süresi doldu olmuyor faceden nolur ulaşırmıısn

cigdem aydin
cigdem aydin - 4 yıl Önce

Instagram epostam degismis yeni sifremde onun icinde yeni sifremi nasil alabilirim

ferhat
ferhat @cigdem aydin - 1 yıl Önce

selam


Teknoloji haberleri