Instagram hesabımın e-posta adresi değiştirilmiş

Instagram' da kayıtlı e-posta hesabım biri tarafından değiştirilmiş. Hesabım çalınmış mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım? Değiştirilen e-posta hesabını tekrar ekleme.

Instagram hesabımın e-posta adresi değiştirilmiş
banner192

Instagram hesabınız çalındı ve mail adresiniz değiştirilmişse, bu durum sıcağı sıcağına çözülebilir. Eğer instagram' a kayıtlı mail adresine erişim yapabiliyorsanız, instagram tarafından mail hesabının değiştirildiğini belirten bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta içerisinde mail adres değişikliğini geri almak için bir bağlantı adresi yer alacaktır. Bu bağlantıyı tıkladığınızda hesabınızı güvene alınacaktır.

Instagram e-posta adresim değiştirilmiş

Unutmayınız instagram' dan gelen mail' de yer alan bağlantı adresinin belli bir geçerlilik süresi bulunmakta. Bundan dolayı en kısa sürede bu bağlantıyı tıklayıp hesabınızı kurtarabilirsiniz. Eğer hesabınıza erişim yapabilirseniz, daha önce cep telefonu numarası eklemediyseniz ekleyip mobil doğrulamayı aktif ediniz. Aynı zamanda hesap ayarlarını kontrol ediniz. Bilginiz dışında ekli olan şeyleri ve değiştirilen ayarları tekrar düzenleyiniz. 

Instagram mail adresim değiştirilmiş

facebook müşteri hizmetleri

Yukarıdaki adımlar sonuç getirmediyse ya da link süresi dolduysa bu help.instagram.com/contact/151081798582137 adresten instagram ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer mail hesabınızda çalındıysa verdiğimiz başvuru adresinden yardım alabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra 3-4 gün kadar bekleyiniz. Instagram tarafından geri dönüş yapılmazsa tekrar aynı adresten iletişime geçiniz.

Instagram' a başvuru yaptım şimdi ne yapmalıyım? Bekleme süresi içerisinde instagram sizinle iletişime geçtiyse, sizden büyük ihtimal kimlik ekran görüntünüzü isteyecekler. Kimlik olarak nüfus cüzdanı, aile cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesini gönderebilirsiniz. www.andronova.net

Instagram' a gönderilecek kimlikte görülecek kısımlar neler? Adınız ve soyadınız, doğum tarihiniz ve kimlikte yer alan fotoğrafınız.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 15:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
cigdem aydin
cigdem aydin - 1 yıl Önce

Instagram epostam degismis yeni sifremde onun icinde yeni sifremi nasil alabilirim

Sinan Sword
Sinan Sword - 1 yıl Önce

ya bana faceden ulaşırmısın nolur ya 20 binlik hesabım bu şekilde gitti gmail verdiler onun süresi doldu olmuyor faceden nolur ulaşırmıısn

Fatihsmkrn
Fatihsmkrn - 8 ay Önce

Nolur yardım esin hesabım ı alablrmısnz

Eski hesabımı geri almak istiyorum
Eski hesabımı geri almak istiyorum @Fatihsmkrn - 8 ay Önce

Haberde yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra geri dönüş yapılırsa kimlik doğrulama talebinde bulunabilirler. Bu yöntemle hesap iadesi yapılır.

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status