Instagram hikayelere gizli bakma ve hikayeleri indirme

Instagram' da birinin hikayesini haberi olmadan görüntüleyebilir miyim? Hikayelere gizli bakmak için program var mı? Android ve iOS iPhone telefonda hikayeleri indirme uygulaması var mı?

Instagram hikayelere gizli bakma ve hikayeleri indirme
müşteri hizmetleri

Instagram, Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızla büyümeye devam etti. Özellikle instagram canlı yayın özelliği gelmesiyle çok etkin şekilde kullanılmaya başlandı. Birde hikayeler özelliği çok ilgi çekti.

Bazen sitemizi ziyaret eden arkadaşlar Instagram' da hikayelere gizli nasıl bakacaklarını öğrenmek için yorum bırakıyorlar. Bizde 3.parti uygulamaları denenebileceğini ama tehlikeli olabileceğinden de bahsetmiştik. Şimdi şu an için güvenli olan bir sistemden bahsetmek istedik. Tabi cep telefonu üzerinden değilde bilgisayar üzerinden görüntülemek için sizinle bir eklenti paylaşacağız.

Instagram hikayeleri gizli görüntüleme

Instagram, kısa süre önce web üzerinden de instagram' ı kullanıma açtı. Artık bilgisayardan kolayca instagram paylaşımlarına bakabiliyoruz. İşte bu yeniliğin arkasından önerdiğimiz eklenti uzantısı ile hem gizlice istediğiniz kişilerin hikayelerini görüntüleyebilir isterseniz de hikayesini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram hikayelere gizli bakma ve hikayeleri indirme

Instagram hikayelere gizli bakma adresi

Instagram hikayeleri indirme ve görüntüleme 3. parti uygulaması Chrome IG Story adlı uzantiyı bu chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/bojgejgifofondahckoaahkilneffhmf/related adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Şu an için işe yarayan bu sistem yarın bir gün çalışmayabiilir. www.andronova.net

Instagram hikayeleri indirme nasıl yapılır

Chrome IG Story ile hikayeleri gizli görüntülerken aynı zamanda adınızı da gizleyebiliyorsunuz. Uzantının güzel bir yanıda takip etmediğiniz kişilerinde hikayelerini görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Yukarıdaki adresten uzantıyı yükleyiniz. Instagram hesabınızı açınız. Sonra Google Chrome' de sağ üst tarafta yuvarlak simgesine dokunun. Hikayesini görüntülemek istediğiniz kişiye dokunun. Hikayesini indirmek için indirme simgesine dokunun. Bu simge instagram kullanıcı adının sağ yanında bulunmakta.

Instagram hikayeleri gizli görüntüleme

Instagram hikayeleri indirme

Not: Şu an bu uygulama sadece Google Chrome bilgisayar sürümü üzerinden kullanılabiliyor. Yani instagram uygulamasında çalışmamakta. Bu uzantıyı kaldırmak isterseniz Google Chrome tarayıcısına bu chrome://extensions satırı kopyalayıp yapıştırıp çıkan bölümden kaldırabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 15:08
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri