Instagram mail adresi nasıl değiştirilir?

facebook müşteri hizmetleri

Instagram mail adresi nasıl değiştirilir? Instagram e-posta adresimi değiştirmek istiyorum. iPhone Instagram mail adresi nasıl değiştirilir? E-posta kaldırma.

Instagram mail adresi nasıl değiştirilir?
Savaş Taşcıoğlu 16 Ağustos 2016 Salı 13:20

banner192

Instagram mail adresi nasıl değiştilir? Instagram e-posta adresimi değiştirmek istiyorum. iPhone Instagram mail adresi nasıl değiştirilir? Instagram profil bilgileri nasıl düzenlenir? Instagram mail adresimi nereden bulabilirim ?

Instagram hesabınızı oluştururken sizden bir mail adresi yazmanızı ister. Bu mail adresine erişiminiz olmadığında hesabınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Örnek olarak şifre değiştirme, bu gibi durumlarda mail adresinizi değiştirmeniz gerekebilir. Yeni bir mail adresi açarak o mail adresini Instagram hesabınıza bağlayarak erişim probleminizi giderebilirsiniz. 

Instagram mail adresinizi değiştirirken yeni atayacağınız mail adresinize ait bilgilerin doğruluğunu tekrardan bir kontrol etmenizi öneririz. Instagram hesabınıza ait mail adresinizi değiştirmek için aşağıda hazırlamış olduğumuz resimli anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Her hangi bir sorunda konunun altın yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz. Telefonla destek almak istiyorsanız, önerdiğimiz ücretli destek hattını arayarak yardım talep edebilirsiniz. 
 

Instagram mail adresi değişikliği 

1. Öncelikle Instagram hesabına giriş yapıyoruz. Profil simgesine dokunduktan sonra sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunuyoruz. 

Instagram mail adresi değişikliği iphone2. Profili Düzenle seçeneğine dokunuyoruz. 


Instagram profil ayarları resimli


3. Mail adresinizin bulunduğu bölmeye tıklayarak siliyoruz ve yeni giriş yapmak istediğimiz mail adresini kaydediyoruz. Sonrasında bitti butonuna dokunarak çıkabilirsiniz. 

Instagram profil ayarları resimli

Instagram mail adresi nasıl değiştirilir? Instagram e-posta hesabı nasıl değiştirilir?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
burcu - 6 ay önce
ya ben şifremide unuttum
Avatar
sema - 1 ay önce
Bn e posta adresimi ve sifremi biliyorum ama giris yapilmiyor dogrulama kodu gelmesi gerekiyor ama gelmedi
Avatar
Nedim - 2 hafta önce
Bnimde Hata veriyo Tl eski epostada eski acipmiyo ne yapmliyim
Avatar
Enbiya - 6 gün önce
E posta adresi
Başka bir hesapta kullanılıyor diyor
Face Book da kullanıyorum
İlla bos ta bir hesap mi olması lazım