Instagram hesap silme resimli anlatım 2020

Instagram hesabını tamamen kapatmak istiyorum çalındı ya da instagram hesap silme için ne yapmam gerekiyor diyen için çok zor bir durum olacağını şimdiden belirtelim.

Instagram hesap silme resimli anlatım 2020
müşteri hizmetleri

Instagram hesap silme tamamen olması için belli bir süre hesaba girmemeniz gerekebilir. Bazı kullanıcılara eğer rahatsız edici bir durumla karşılaştıysanız o zaman isterseniz hesap dondurma seçeneğini değerlendirebilirsiniz diyoruz. Yazımızda biraz instagram' dan söz edeceğiz ve sonrasında başlıkta yer alan adımları göstereceğiz.

Instagram, Facebook ile hızla büyümeye devam ediyor. Tabi büyüdükce sorunlarda büyümekte. Bazı kullanıcılar instagram' da rahatsız edildiğinden hesaplarını geçici olarak dondurmak ya da tamamen kapatmak istiyorlar. Instagram hesabınızı silmek veya dondurmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Instagram hesap kapatma ve Instagram dondurma aynı işlemler ile yapılır.

Aşağıdaki işlemlerde sorun yaşarsanız veya hesabınıza ulaşmazsanız yani Instagram hesabım çalındı nasıl kapatılır gibi durumlar için Instagram müşteri hizmetleri konumuzu inceleyiniz. Bu konuda kullanılan iletişim formlarından sahte hesap veya hesap çalındı gibi formlar doldurulabilir. 

Instagram hesap kapatma uyarısı

Instagram hesabını dondurduktan sonra tekrar açabilirsiniz.Instagram hesabınızı kapattınız ama tamamen kapatılmadıysa, her hangi bir mobil cihazdan Instagram hesabına giriş yaparsanız otomatik hesabınız açılacaktır. Eğer Instagram hesabınızı hiç kullanmayacaksanız, tamamen kapalı olmasını istiyorsanız, Instagram hesabınıza giriş yapmayınız. Facebook' ta bu durum 14 gün. 

Size önerimiz birde dondurma seçeneğiyle belli bir süre denemeniz. İstediğiniz zaman hesabınıza girer ve kapatma başvurusunu yaparsınız.

İletişim genel bilgileri https://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/instagram-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-h2665.html ulaşabilirsiniz.

Instagram hesap silme nasıl yapılır

Instagram hesabınızı silmeden önce bu işlemin belli bir süre sonra artık geri dönüşü olamayacağını biliniz. Aynı zamanda silinen Instagram kullanıcı adı artık alınamaz. 

  • Instagram silmek için instagram.com/accounts/remove/request/temporary (bilgisayardan) veya aşağıdaki adımları yapınız.
  • Bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapınız. "Profili Düzenle" seçeneğine giriniz
  • Sağ tarafta yer alan "Hesabımı geçici olarak kapat" seçeneğini tıklayınız
  • Son işlem şifre ve onay ekranı sonrası instagram hesap kapatma uyarısıyla sonlanacak

Hesabınızı geçici olarak kapatmak için ilgili bölümünden hesabın neden kapatıldığını, ara vermeyi istiyorsanız, kullanmada zorlandıysanız, 2. bir hesap açtıysanız, gizlilikle endişesi varsa, her hangi bir şeyi kaldırma isteğinde bulunmak istiyorsanız, çok fazla zaman alıyorsa, takip edeceğiniz kimse yoksa ve başka neden gibi seçeneklerden birini seçiniz.

Bilgisayardan yukarıda verdiğim adresten Instagram' a giriş yapınız. İsterseniz ilk önce Instagram hesabınıza giriş yapıp verdiğimiz adrese gidiniz. Ekrana gelen bölümden sizinle alakalı olanı seçiniz. Onaylamak için Instagram şifrenizi yazınız.


Instagram hesap silme resimli anlatım
Instagram hesap kapatma resimli anlatımInstagram hesap dondurmainstagram kapatma adresi

instagram müşteri hizmetleri 

Not: Instagram dondurma ve Instagram hesap silme işlemlerinde karşılaşacağınız sorunlar için önerdiğimiz destek hattı aranabilir

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 01:01
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Kamilecengiz
Kamilecengiz - 2 yıl Önce

Istegramhesabim silindi sifremi biliyorum ama acilmiyo yardimci olumusunuz

Anlaşılır değil
Anlaşılır değil @Kamilecengiz - 2 yıl Önce

Silindi? Şifremi biliyorum açılmıyor?

dicle eral
dicle eral - 2 yıl Önce

bence bu iyi

Jale şahin
Jale şahin - 2 yıl Önce

Instgram silme

Şikayetle hesap kapatmak
Şikayetle hesap kapatmak - 2 yıl Önce

Şikayetle hesap kapatmak isteyenlerin haklı bir nedenleri yoksa şikayetle hesap kapatılamaz!

Turgay ceyhanyaran
Turgay ceyhanyaran - 3 yıl Önce

Turgay ceyhanyaran isimli instagram 2018 önceki silinmesini istiyorum ilginiz için tesekkurler.

irem bozkurt
irem bozkurt - 3 yıl Önce

instagramımı açamıyorum e postayı biliyorum fakat şifreyi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

buse erkmen
buse erkmen - 4 yıl Önce

donduramıyoruz


Teknoloji haberleri