iOS 10 Beta 4 yayınlandı iPhone indir yükle

media 1637

Apple' dan yeni bir iOS sürümü ile karşı karşıyayız. iOS 10 güncellemesini alan modeller iPhone 5, iPhone 5s ve üzeri tüm cep telefonlara geliyor.

Andronova

iOS 10 güncellemesini alan modeller iPhone 5 ve üzeri…

Apple, WWDC 2016 etkinliğinde duyurduğu iOS 10 için kısa süre önce testlere başlamıştı. iOS 10 için yeni Beta güncellemesini yayınladı. iOS 10 Beta 4 güncellemesi ile kısa süre sonra iOS 10 stabil sürümün yayınlanması bekleniyor.

Apple, son yıllarda Android gibi sürekli güncelleme yayınladı. Malum yeniliklere ve çıkan sorunlara çözüm için çalışmalarını sürdürüyor. Yayınlanan iOS 10 Beta 10 şuan için geliştiricilere açıldı.

Genelde yayınlanan Beta sürümler büyük çapta yapılan yeniliklerdir. Tabi daha sonra bazı sorunlar çıkacaktır. Bu sorunları da iOS 10.1, iOS 10.2, iOS 10.3 …. diyerek devam edecektir. iOS 10 Beta 4 güncellemesi 456.5 MB boyutunda. Güncellemede belirgin olan performans ve emojin yenilikleri.

iOS 10 güncellemesi geliyor!

iOS 10 Beta 4 sürümünü cihazınıza yükleyebilmek için cihazın UDID kaydının olması gerekmektedir. UDID kaydı varsa Apple resmi geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirerek isterseniz iTunes programı ile yükleyebilirsiniz. Tabi her zamanki gibi cihaz yedeğini almadan yeni işletim sistemini yüklemeyiniz.

iOS 10 indir, iOS 10 nasıl indirilir nasıl yüklenir ve eski sürüme geri dönme haberlerimizden detaylara ulaşabilirsiniz.

iOS 10 Beta 4 yayınlandı iPhone indir yükle

iOS 10 indir

iOS 10 indir iphone 6


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 17:15

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın