iOS 11.3 özellikleri ve getirdiği yenilikler

blank

iOS 11.3 güncellemesi nihayet yayınlandı. Sürüm çok büyük kapsama alanına sahip. Özellikle pil performansına sahip olan bu iyileştirmeyi yüklemeyi ihmal etmeyiniz.

teknik destek

Apple, iOS 11.3 güncellemesini yayıladı. Güncelleme büyük çapta bir yenilikle geliyor. Çok sayıda iyileştirmeye sahip olan sürüm aynı zamanda pil ve performans iyileştirmesi ile geldi.

iOS 11.3, artırılmış gerçeklik deneyimi destekleyen ARKit 1.5, animoji, gizlilik gelişmeleri, Apple Music, App Store, klavye, tarayıcı safari, erişilebilirlik ve pil için iyileştirmesi beta olarak yer alıyor. 

iOS 11.3 güncellemesi aşağıdakilerin dışında çok sayıda hata ve iyileştirmelere sahip. Yani kapsama alanı çok geniş. Bu yüzden güncelleme uzun sürebiliyor.

iOS 11.3 özellikleri ve getirdiği yenilikleriOS 11.3 özellikleri ile büyük güncelleme

iOS 11.3 özellikleri ile büyük güncelleme

ARKit 1.5, yani artırılmış gerçeklik için nesneler, yatay yüzeyler, duvar veya kapılara dikey yerleştirme. Çizimler ve film posteri için görüntüleri saptaması ve bir araya getirmesi. Son olarak çok daha fazla çözünürlükte kamera görünümü.

Pil performansı için beta iyileştirme ile daha yüksek kapasite ve yüksek performans bilgileri. Pil değişimi geldiyse öneride bulunma. Kapanmaları önleme de üst düzey performans ve gelişmiş güç yönetimi.

Apple’ ın kişisel verileri kullanmak istendiğinde simge ile uyarı ve veri kullanımının nasıl yapılacağı ayrıntılı gösterilecek. 

Apple Music için video klip bölümünde güncelleme, beğeni ve takip içiç ortak arkadaş önerileri

iPad için uzun süre şarj durumlarında pil sağlığı ve iPhone X için yeni Animojiler.

Safari için otomatik doldurmada iyileştime ve gizlilik korumada yardım. Bilgi kayıtında uyarı.Okuyucu modunda biçimlendirme ve favori klasör…

iOS 11.3 indir ve dene yorum bırak!

iOS 11.3 özellikleri iOS 11.3 güncellemesiiOS 11.3 iphone 5siOS 11.3 iphone 6iOS 11.3 iphone 7

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!