iPhone 7 kablosuz kulaklık AirPods’ u inceliyoruz!

Andronova
2 Minimum Okuma

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın bugün itibariyle tanıtımını yaptı. İphone 7 ile ilgili tüm detayları sizlerle zaten paylaşmıştık. Kullanılacak olan kablosuz kulaklık aksesuarını inceliyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 7 kablosuz kullaklık özellikleri

iPhone 7 ile birlikte tanıtımı yapılan kablosuz kulaklık birçok kullanıcının sabırsızlıkla kullanmak istediği aksesuarlar arasında şimdiden yerini aldı. Kulaklığı taktığınızda otomatik olarak eşleşme tamamlanıyor ve ister aramalarda isterse müzik dinlerken aktif olarak kullanabilirsiniz.

AirPods‘u kutusundan çıkardığınızda eşleşme otomatik olarak telefonun ekranında gözükür ve siz bir defa onay verdiğinizde otomatik olarak bağlantı kuracaktır. Kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda ise otomatik olarak görüşme yada müzik duraklatılır, taktığınızda ise devam eder.

iPhone kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklığı (AirPods)’u iPhone, Mac, Apple Watch ve iPad üzerinden kullanabilir ve ses kalitesine şahit olabilirsiniz. Siri ile eşleşmiş bir şekilde kullanmanıza olanak sunar. iPhone üzerinden Siri’yi etkinleştirmenize gerek kalmadan AirPods’a sadece iki defa dokunmanız yeterli. Daha sonra siri ile iletişime geçerek konuşabilirsiniz.

AirPods’un içerisinde yer alan Apple W1 çipi ile kulaklığınızın gücünü görün. Apple W1 çipi ile daha yüksek kalitede müzik dinleyebilir, yüksek kalitedeki kablosuz bağlantı teknolojisi ile bağlantınızın kopmadığından emin olabilirsiniz. Bu çip ve bağlantı sayesinde daha uzun pil ömrü ve 5 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 7 kablosuz kulaklık airpods

Ses ivmeölçer ve konuşmakta olduğunuzu anlayarak sizin sesiniz dışındaki sesleri süzer ve ses kalitenizi karşıya yansıtır. AirPods üzerinde yer alan sensörler sayesinde ne zaman kullandığınızı bilir ve kulaklığı çıkardığınızda duraklatma gerçekleşir. İster tekini kullanın ister her ikisini de kullanabilirsiniz.

Şarj etme sorunu yok. Kulaklıkları kutusuna koyun 15 dk bekleyin ve 3 saat etkin dinleme süresi kazanın. Tek şarj ile 5 saate kadar pil kullanabilirsiniz.

İphone’nun yeni kablosuz kulaklığı (AirPods)’unun fiyatı ise 779 TL olarak belirlenmiştir.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir