iPhone 8 dayanıklılık test videosu

Bir Youtube kanalı iPhone 8 yanma, çizilme ve bükülme testine soktu. Apple, 2016 ve 2017 yılı içerisinde sürekli adından söz ettirdiği yeni iPhone modellerini nihayet satışa çıkarıyor.

teknik destek

JerryRigEverything isimli Youtube kanalı yine bir iPhone dayanıklıklık test videosunu yayınladı. Bu video da iPhone 8 modeline yer verdik. 

iPhone 8 dayanıklılık test videosunda yeni iPhone defalarca çizilme, soyulma, bükülme ve yanma testine tabi tutuldu. Sonuç diğer modelerden daha iyi. Tabi azda olsa bazı yönleri hayal kırıklığına neden olabiliyor.

Yeni iPhone için ön sipariş alımları başlandı. iPhone X içinde Kasım ayı işaret edildi. iPhone kullanıcıları yeni modellerde özellik ve dayanıklılık konusunda memnun olsa da tasarım konusunda hala rahatsız. iPhone X tasarımı ve OLED ekran ile biraz daha dikkat çekmeyi başardı.

iPhone 8, dayanıklılık testinde çizilmelerde 5. seviye kadar dayanıklıklığı gözlenirken sonrasında standart iPhone modellerine dönüyor. Açıkca günlük kullanımlar için gerçekten başarılı bir model olmuş. 

iPhone 8 dayanıklılık test videosu

Apple, iPhone 7′ nin jet black renk seçeneğinde yaşattığı hayal kırıklığını iPhone 8 ile giderdiği anlaşılıyor. Renk olarak çok etkileyici görülen jet black kullanımda ne kadar basit bir dayanıklılığa sahip olduğunu göstermişti.

iPhone 8 dayanıklılık test videosu yeni model hakkında çok şeyler göstermekte.

iPhone 8 dayanıklılık testi


Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 17:08

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir