Gmail Hotmail Yahoo Outlook mail kurulumu e-posta ayarları

Gmail, Hotmail, Yahoo, Aol, iCloud, Exchange ve Outlook. com mail e-posta kurulum ayarları nasıl yapılır? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6s - Plus ve iPhone 7 telefonda mail ekleme!

Gmail Hotmail Yahoo Outlook mail kurulumu e-posta ayarları
müşteri hizmetleri

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s / Plus, iPhone 7 ve çıkacak iPhone 8 için e-posta kurulumu ve ayarları nasıl yapılır? Mail kurulumu resimli anlatım! Mail kurulum hatası sorunu için çözüm!

iPhone cep telefonlarda Gmail, Hotmail, Exchange ve Yahoo gibi mail hesapları otomatik olarak kurulum yapılabilir. Kurulum için hesap giriş bilgileri yeterlidir. Aşağıda otomatik ve manuel e-posta kurulum adımlarına yer verdik. Her hangi bir sorunda www.andronova.net sitemize yorum bırakabilirsiniz

iPhone telefondan Ayarlar / Mail / Hesaplar / Hesap Ekle bölümünden hangi hesabı ekleyecekseniz iCloud, Exchange, Google, Yahoo, Aol, Outlook. com ve Diğer seçenekleri kullanabilirsiniz. Gelen bölümden oturum aç seçeneği ile devam ediniz. Mail hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini yazıp otomatik olarak kurulumun yapılmasını bekleyiniz.

Manuel mail kurulumu için "Diğer" seçeneği ile gelen ve giden sunucu bilgilerini yazark kurulumu yapabilirsiniz. Bu bölümde SMTP / POP3 / IMAP ayarları yer almakta. Örnek mail.andronova.net ve smtp.andronova.net

Gmail Hotmail Yahoo Outlook mail kurulumu 

Outlook e-posta kurulum ayarları

Yahoo e-posta kurulum ayarları

Hotmail e-posta kurulum ayarları

Gmail, Hotmail, Yahoo ve Outlook e-posta kurulum ayarları

Outlook mail kurulumu

Yahoo mail kurulumu

Gmail, Hotmail mail kurulumu

Gmail, Hotmail, Yahoo mail ayarları

iphone mail kurulumu

iphone 5s mail kurulumu

iphone 6 mail kurulumu

iphone 7 mail kurulumu

iphone e-posta kurulumu

iphone 5s e-posta kurulumu

iphone 6s e-posta kurulumu

iphone 7 e-posta kurulumu

Gmail, Hotmail, Yahoo, Aol, iCloud, Exchange ve Outlook. com e-posta kurulumu ayarları

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 13:11