Güncellemeden sonra şebeke gitti servis yok nedir?

Güncellemeden sonra şebeke gitti servis yok nedir? 2G' de şebeke çekmiyor. 2G' ye aldığımda servis yok yazıyor nedir? Şebeke neden yok? 3G / 4.5G / LTE şebeke çözümü! Turkcell, Türk Telekom / Avea ve Vodafone

Güncellemeden sonra şebeke gitti servis yok nedir?
müşteri hizmetleri

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus, iPhone 6s / Plus ve iPhone 7 servis yok sorunu için çözüm nedir? iOS 10.2 güncellemesini yaptıktan sonra şebeke gitti ve servis yok yazısı çıktı ne yapmalıyım? Şebekeyi 3G, 4.5G / LTE yaptığımda şebeke geliyor şebeke çekiyor neden? 2G neden çekmiyor? iOS güncellemesinden sonra servis yok

2017 Apple, iOS 10.2 sürüm güncellemesini yayınladı. Kısa süre önce çıkardığı iOS 10.2 beta 6 sürümü çalışmaları tamamlandıktan sonra dağıtıma dün başlandı. Ama güncelleme yapılan bazı cihazlarda şebeke gitti.

Bazı iPhone cep telefonlarında yeni sürüm iOS 10.2 güncellemesi yapıldıktan sonra servis yok sorunu görüldü. Sorunu incelediğimizde şebeke 2G / Edge olarak kullanan kullanıcıların bazılarında bu sorun görüldü. Şebeke ayarlarını 3G veya 4.5G / LTE olarak değiştirildiğinde şebekenin sorunsuz çalıştığını gördük.

Servis yok sorunu neden oluşmuştur? Tahmini yazılım kaynaklı veya 2G kullanımı ile ilgili bir şeyler yapılıyor. Yeni güncelleme ile 2G' de sorun oluşmuş olabilir. Belki de anlık şebekesel bir sorun olabilir. Sizde de bu şekilde bir sorun varsa haberimize yorum bırakabilirsiniz.

Şebeke yok servis yok çözümü nedir?

Güncellemeden sonra şebeke gitti servis yok nedir?

Telefonunuzu kapatıp açınız. Telefonunuzun şebeke ayarlarını değiştiriniz. Operatörünüzün müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. İşletim sistemi yazılımı tekrar manuel yükleyiniz. Çevrenizde aynı cihazı kullanan ve aynı işletim sistemini kullanan kullanıcılarda bu sorun var mı diye bilgi alınız. Cihazı sıfırlayabilirsiniz. Ama yukarıdaki kontrolü ve çağrı merkezi kontrolünü yaptıktan sonra. Güncellemeden sonra şebeke gitti servis yok nedir?

iOS güncellemesinden sonra şebeke gitti servis yok hatası! 

iOS güncellemesinden sonra şebeke gitti

iOS güncellemesinden sonra servis yok

servis yok hatası

servis yok nedir

iphone 5s servis yok

iphone 6 servis yok

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 23:34
müşteri hizmetleri
YORUMLAR