iPhone Jailbreak nasıl yapılır Apple iOS

Andronova
3 Minimum Okuma

Jailbreak nedir? Apple’ ın kullanıcılarına vermediği gelişmiş seçeneklere erişimi sağlayan yöntemin adı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Jailbreak ve iOS’ da Jailbreak denilince ilk akla gelen isim PanGu ekibi oluyor. Ekip iOS 9.2 ve iOS 9.3.3 işletim sistemi için Jailbreak aracı yayınladı. iOS 9.3.3 Jailbreak’i destekleyen cihazlar şuan için 64 Bit mimarili işlemciye sahip cihazlar oldu. Sonra dan diğer modeller için çıkarılması bekleniyor.

Apple, daha önce yaptığı güncellemeler ile Jailbreak yapabilmeyi sağlayan açıkları kapatmıştı. Apple’ nin attığı bu adımla, Jailbreak topluluğu engellenmiş olmuştu. Ama boş durmayan PanGu ekibi yeni Jailbreak aracını yayınladı. Daha önce yayınladığımız andronova.net/ios-9-jailbreak-yayinlandi-pangu-jailbreak-yapma-talimati  iOS 9 Jailbreak Pangu Jailbreak yapma talimatı haberimizi inceleyebilirsiniz. Bakalım Apple bunun içinde bir önlem alacak mı?

iPhone Jailbreak nasıl yapılır Apple iOS 9.3.3 Jailbreak
iPhone Jailbreak nasıl yapılır Apple iOS

iPhone Jailbreak nasıl yapılır?

PanGu ekibinin çıkarmış olduğu iOS 9.3.3 Jailbreak aracı ile, iOS 9.3.3 işletim sisteminde güvenlik açığı olduğu anlaşılmış oldu. PanGu ekibi, hemen hemen tüm cihazlar için Jailbreak hizmetini vermektedir. Şuan için 64 Bit cihazlar için yayınladı. Ama diğer cihazlar için çok beklenmeyeceğini belirtebilirim. PanGu Jailbreak iindirme adresi: pangu.io

PanGu Jailbreak alan iPhone cep telefonları ve iPad cihaz listesi: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPod Touch 6G, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air, iPad Air 2 ve iPad Pro

Jailbreak nasıl yapılır iPhone 5s iPhone 6 iPhone SE
iPhone Jailbreak adımları

Apple iOS 9.3.3 Jailbreak

Jailbreak nedir? Apple iOS yüklü cihazlarda dayatılan kısıtlamalardan kurtulmak için yapılan yöntemin adı. iPhone, iPad, iPod Touch ve Apple TV gibi cihazlarda Jailbreak yapılabildi. Bu işlem iOS Apple App Store mağazasında bulunmayan bir uygulamadır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

yeni jailbreak mod – Talep jailbreak

Pan Gu son jailbreak, jailbreak sofistike kullanıcıların ihtiyaçlarına daha duyarlı tamamen farklı bir tarihsel desenleri aldı. sistem dosyaları için yeni jailbreak programı nadiren artık neredeyse beyaz elma görünecektir jailbreak programı neden, değiştirin. Kullanıcılar sadece jailbreak ve non-jailbreak durumunu geçiş telefonu yeniden başlatabilirsiniz. çevreyi jailbreak ihtiyacını kullanıldığında, bir programın uygulanması jailbreak jailbreak durumuna geçmek için. Çevre olmayan bir jailbreak gerektiriyorsa, telefonu yeniden başlatabilirsiniz.

Ben plug-in test edilmedi çok önemli, dikkatli olun lütfen

kaçış modu değiştirildiğinde bu yana, bazı eklentiler son sürümü desteklemiyor olabilir. Cihazı neden olabilir bazı eklentiler yeniden başlatılması mümkün değildir.dikkatlice eklentisini yüklemeden önce emin olun. Bir test fişi iseniz, küresel cihazınızın yedeğini emin olun.

Başarılı bir kaçış sonra 3. geri Cydia flaş çalıştırmak için telefonu yeniden başlatın başarısız

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeniden başlatma telefon sonra, telefon jailbreak statüsüne geri yüklenmiyor. Biz program yürütme-yeniden gerekir.

Pangu Takım 9.2-9.3.3 herhangi bir anormallik neden olmaz, uygulanamaz çoğu modelde başarıyla test edildi. Telefonu tam bir yedekleme kullanmak istiyorsanız önce ama sırayla, veri güvenliğini sağlamak için.

Ekran 5. Donanımı sorunu “Depolama kapasitesi neredeyse dolu”

jailbreak programı sistem katalogları neden alarmı yazar çünkü bu. Bu istem bunu görmezden, sistem çalışmasını etkilemez.

İşlemde hata olursa

Jailbreak işlemi başarısız olursa, telefon kaçmayı deneyin yeniden başlatın.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir