Binance hesabımda Luna Coin görünmüyor

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Binance hesabımda Luna Coin görünmüyor sorunu dün kademeli olarak kullanıcıların hesaplarında ortaya çıktı. Lakin bu yeni düzenleme ile ilgili bir durumdu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Binance’ da Luna gözükmüyor sorunu kademeli olarak önce Binance Global sürümde ortaya çıktı. Sonrasında Binance TR’ de Luna çıkmıyor şikayetleri dün akşama doğru başladı. Anladığımız kadarı ile önce Global işlem yapan kullanıcılar için işleme alındı.

İçeriğimizde Luna coin sorununu ele alacağız ama genelde olmayan sorunlarda da ne gibi işlemler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Neden Luna Classic çıkıyor?

Luna satın alan çok sayıda yatırımcıyı hayal kırıklığına uğratan Terra Luna vakfı çözüm olarak mevcut Luna’ ları değiştirerek Luna Classic olarak adlandırma kararı aldı. Mevcut ad onlar için marka niteliği olduğundan yenilenmiş bir Luna ile borsaya tekrardan girme kararı aldılar.

Binance CEO’ su tarafından coin yakma teklifine sıcak bakmayan Do Kwon, yeni bir kripto ile karşımıza çıktı. Bu kurtarma paketi bize Ethereum’ un başından geleni hatırlattı. Orada da böyle bir çözüm sunulmuş ve bu şekilde işleme alınmıştı.

Binance Luna Coin neden görünmüyor?

Şu an yaşanan Binance tarafından yapılan çalışmaların bir etkisi. Hesaplardaki Luna coinler Classic olarak hesaplara yüklenmesi için işleme alındı. Atılan Tweet’ e baktığınızda Pazartesi düzeleceği yönünde bilgi var. Bakarsınız bugün gün içerisinde de bazı hesaplara yansımış olur.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Aşağıya Binance tarafından atılan Tweet görüntüsünü ekledik. Açıklamaya bakmak isteyenler resmi hesabındaki paylaşımlara bir göz atsın. Tweet dizisi içerisinde yer alan bilgi açıkça böyle bir şeyin olacağını anlatıyor.

Binance’ da Coin gözükmüyor mu?

Hesabınızdaki coinler Binance hesabınızda görünmüyor ise büyük ihtimal yapılan güncelleme çalışmasından dolayı. Normal şartların dışında oluşan olası sebeplerde de çözüm için detayları yazı sonuna ekledik.

Borsa sistemlerinde çıkan herhangi bir arızanın olup olmadığını araştırmak adına sosyal platformlardaki paylaşımları kesinlikle okuyun. Özellikle ilgili platformun resmi hesabına bakın.

Binance hesabimda Luna cikmiyor
Binance hesabımda Luna Coin görünmüyor

Luna ne zaman Binance yansır

Luna Classic ne zaman Binance hesabıma eklenecek diye soranlara bir iki gün içerisinde yansıyacağını belirtelim. Lunac dışında yeni Luna’ da kademeli olarak yatırımcıların hesaplarına aktarılmış olacak. Yani bir anda hepsi verilmeyecek.

Olur da şirket tarafında gerekli dağıtım yapıldı ama hala hesabınıza yansımamışsa o zamanda aşağıdaki adımlara bir göz atın. www.andronova.net

Dağıtım bitti ama Binance hesabımda Luna Coin görünmüyor

Global hesaba sahip kullanıcıların uygulamadan Lite sürüme geçmeleri gerekiyor. Birde bilgisayardan tarayıcı kullanarak hesabınızı kontrol edin.

Binance’ de Bitcoin veya Coin görünmeyenlerin yapacakları şunlardır:

  • Global kullanıcıların Lite adlı sürüme geçmeleri.
  • Uygulamadan hesabı çıkışa atmaları ve tekrardan oturum açmaları.
  • Güvenilir bir mobil cihazdan veya bilgisayardan tarayıcı yardımı ile hesabın kontrol edilmesi.
  • Farklı güvenilir bir internet ağı üzerinden denenmesi. (WiFi ile bağlananlar birde mobil veri ile denesin)
  • Hesabınıza ek doğrulama seçeneklerinden ekli olmayanı ekleyip tekrardan hesabınıza giriş yapın.
  • Binance’ ye destek talebi oluşturun. Uygulama dışında binance.com/tr/about#email adresinden en aşağıdaki e-posta adreslerini kullanın.
Binance hesabimda cikmiyor
Binance hesabımda Coin görünmüyor

İlgili borsa ile iletişime geçeceğiniz kanallar dışında farklı yerlerden destek almaya çalışmayın. Özellikle forumlara, sikayet.var ve sosyal medya hesaplarına dikkat edin. Dolandırmak amaçlı çok sayıda kişi ile karşı karşıya kalma olasılığınız var. Tabi Twitter’ da yer alan paylaşımlara bakarak bununla alakalı bir sorun bildirimi var mı araştırma yapmanız yeterlidir.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir