iPhone' umdan gönderildi yazısını değiştirme

iPhone cep telefonda imza nasıl eklenir? E-posta gönderdiğimde altında imza çıkmasını istiyorum diyorsanız haberimizde Yahoo, Hotmail, Gmail ve şirket hesabına imza eklemeye yer verdik.

teknik destek

iOS iPhone cep telefonlarda eklediğiniz mail hesapları Hotmail, Gmail, Yahoo, Outlook ve şirket hesaplarında attığınız maillerde aşağıda sizin belirttiğiniz şeyin yazmasını istiyorsanız haberimizde resimli olarak nasıl yapacağınızı anlttık.

Aşağıdaki gibi eğer yazıyı değiştirmediyseniz gönderdiğiniz her mailde “iPhone’ umdan gönderildi” yazısı çıkacaktır. Bazı kullanıcılar bu yazıyı değiştirmiyor. Prestij muhabbeti veya e-postanın cep telefondan attığını anlatmak için tercih edebiliyor. 

iPhone telefonda mail imza ekleme

Ayarlar / Mail / İmza bölümünden “iPhone’ umdan gönderildi” yazısını değiştirebilirsiniz.

iPhone' umdan gönderildi yazısını değiştirmeiPhone telefonda mail imza eklemeiPhone mail imza ekleme

Yukarıdaki adımlar iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri için geçerli.


Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 23:37

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir