iPhone X' in maliyeti ne kadar?

Apple' ın son cep telefon modeli iPhone X' ın maliyeti yayınlandı. Şu an için en pahallı iPhone modeli X Apple' a çok kazandırması bekleniyor. İşte yeni modelin maliyeti…

Andronova

Amerika satış fiyatı 999 dolar olan ve Türkiye satış fiyatı 6000 – 6900 TL olan iPhone X cep telefonun Apple’ a maliyeti sizce ne kadar?

Apple, yıllardır mobil alanda büyük başarılar elde eden şirketlerden biri olma özelliğini sürdürüyor. Çıkardığı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ dan sonra OLED ekranlı iPhone X büyük olay oldu. Hem olumlu hem olumsuz yorumlar alan yeni modelin tahmini maliyeti yayınlandı.

iPhone X maliyeti

Reuters’in TechInsights araştırma şirketinin açıkladığı bilgilere göre iPhone X’ in maliyeti 357, 50 dolar!

iPhone X modelinin ekran ve şerit fiyatı yayınlandı. iPhone X 5,8 inçlik OLED ekran fiyatı 65,60 dolar ve paslanmaz çelikten şerit fiyatı 36 dolar. iPhone 8′ de ise ekran fiyatı 36 dolar ve şerit ise 21.50 dolar maliyeti var. 

iPhone X brüt kar %64 ve iPhone 8 ise %59 olarak açıklandı.

iPhone X genel özellikleri: 4 Çekirdekli 64 bit A11 Bionic işlemci, 5.8 inç OLED çerçevesiz ekran, 458 ppi, çözünürlük 2436×1125, Dolby Vision, HDR10, 3D Touch, paslanmaz çalik kasa, toza ve suya dayanıklı.

iPhone X' in maliyeti ne kadar?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın