Apple, Samsung' a ekran siparişi verdi!

Apple, Samsung' a 70 milyon ekran siparişi verdi. Bu büyüklükte bir sipariş akıllara acaba bu ekranlar iPhone 8' de mi kullanılacak! Galaxy S8 karşılaşması nasıl olacak!

Andronova

Samsung 2017 senesi içinde OLED ekranlara büyük yatırımlar yapacağını açıklamıştı. Bu denli büyük bir yatırımın altında sağlam ürün üretme isteği bulunuyor. Samsung Galaxy S8’ de yakalanan ekran performans grafiği Apple siparişleriyle güçlenecek gibi görünüyor.

Apple Samsung’dan 70 milyon adedinde OLED ekran siparişi verdi. Bu kadar büyük bir kararın Apple tarafından verilmesi akıllara aynı soruyu getirdi. Bu ekranlar iPhone 8 için mi sipariş edildi?

Siparişler iPhone 8 için mi?

Siparişler iPhone 8 için mi?

Akıllara takılan sorunun yanıtı son zamanlarda gelen bilgilere göre olumlu gibi görünüyor. Apple, iPhone S8 için ekran sipariş vererek siparişlerin teslim alınmasını beklemeye başladı. Apple için rakip firma olan Samsung’ dan bu kadar büyük bir sipariş verilmesi, gözleri Apple’a çevirdi. Apple Samsung OLED ekranları beğenmiş gibi görünüyor. 10. Senesinin özel modeli olan iPhone 8 için sipariş edildiğine göre, Apple’ nın bu ekranları dört gözle beklediğini söyleyebiliriz.

Apple, Samsung’ tan ekran alacak

Apple, Samsung' tan ekran alacak

Sipariş edilen ekranların eğimli olması düşünülüyor. Muhtemelen en son model olacak Samsung Galaxy S8’in ekranına çok benzeyen bir ekranla iPhone’un yeni modelinde karşılaşabiliriz. Böyle bir gelişmenin iPhone teknolojisi ile birleştiğine ortaya güzel bir sonuç çıkacağı kuşkusuz.

Apple ile Samsung arasındaki bir ticaret uzlaşma güzel sonuçlar çıkarılmasını sağladı. Sonbaharda önceki modeller ile tanıtılması beklenen yeni iPhone 8, ekran hakkında kesinleşmiş bilgiler olmasa da gelen bilgiler şimdilik bu şekilde.


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2017, 00:08

Andronova