İstanbul Bilişim güvenilir mi şikayet var mı?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

İstanbul Bilişim' den klima, televizyon veya telefon alınır mı diyenlerin sayısı hayli fazla. Malum şirket hakkında çok fazla şikayet var.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ülkemizde 18 yıl önce faaliyete giren popüler alışveriş sitelerinden biri olan İstanbul Bilişim, battı mı diye merak edenlerin sayısı hayli çok. Nedeni şu aralar uygun fiyatlarla yaptıkları satışlarda çoğu alıcı temkinli yaklaşmak istiyor. Şikayet sitelerine baktığımızda toplamında şikayet sayısının uçu bucu yok gibi. Üstüne birde şirket TBMM’ de gündeme geldi.

SP Milletvekillerinden Karaduman tarafından meclise kadar getirilen tüketici sorunları 4 soruluk bir önegeye damga vurdu.

Şirket yöneticilerinden Gülmez tarafından 2 ay önce yapılan bir açıklamaya göre, sorun kendilerinde değil yurtdışı firmaları kaynaklıymış. Pek sizden kaynaklı değilse olmayan ürünü neden satıyorsunuz!

Çok sayıda şikayette ürün aldım 15 gündür, 30 gündür hatta 40 gündür göndermiyorlar diyenler var. İade talebini iletenlerde bu safer para iadesi için oyalandıklarını belirtiyorlar.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ürün gelmeyince iade isteyen alıcıya IBAN numarasını iletmesi isteniyor. 2 Hafta içerisinde ücret iadesinin yapılacağı bilgisi veriliyor. 1 ay geçmesine rağmen hala ödemenin yapılmadığından şiakyetçi ve yasal yollara gideceğini belirtiyor. Şirketin cevabı ise muhasebe departmanı ile görüşüldüğünü en kısa zamanda dönüş yapılacağı söyleniyor.

İstanbul Bilişim iletişim numarası

  • İletişim bilgilerinde 850 333 0912 ve İstanbul’ un Şişli ilçesinde yer aldığı belirtiliyor.
  • Sosyal hesap olarak Facebook ve twitter.com/istanbulbilisim tercih edilebilir.
  • Mail iletişim içinde info@ istanbulbilisim.com

İstanbul Bilişim güvenilir mi şikayet var mı?


Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 17:52

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir