LG aramalarda flaş ışığı yanıyor nasıl kapatılır

LG telefon modellerinde arama yapılırken telefonda yanan flaş ışığı kapatma işlemleri nasıl yapılır? Flash nasıl açılır ve nasıl kapatılır?

Andronova

LG telefon modelleri ülkemizde ve dünyada yoğun talep alan modelleri arasında yer almaktadır. LG teknoloji alanında bir çok ürün piyasaya süren bir markadır. Etrafımıza baktığımızda beyaz eşya dükkamlarında LG markasını görmeniz mümkündür. LG beyaz eşya sektöründe ne kadar ülkemizde başarılı olmasada Smart TV ürünlerde ise ciddi bir başarı yakaladığını söyleyebilirz.

LG firmasının ekran konusunda ciddi olarak bir arge çalışması bulunmaktadır. Bu argeler firmanın ekran olarak güzel ürünler vermesine sebep olmuştur. Smart TV sektöründe bundan dolayı LG firmasının güzel ürünleri bulunmaktadır. Bu başarısını LG mobil sektörüne taşıyarak bir çok markayada akıllı telefon ekranları vermiştir. Bu kadar mobil sektöründe yaygın kullanılan bir telefon markasında yaşanan bir sorunu nasıl çözüme kavuşturabileceğinizi aktaracağız.

LG gelen aramalarda flaş ışığı yanıyor nasıl kapatabilirim

LG telefon modellerinde arama geldiğinde telefonda yer alan flaş ışığının kapatılmasının nasıl yapılacağını yayınlayacağız. İlk olarak telefon ekranında yer alan simgeler arasında ayarlar simgesine tıklayınız. Aşağıdaki resimde yer alan ok işaretinin gösterdiği ayarlar simgesine tıklayınız.

LG aramalarda flaş ışığı yanıyor nasıl kapatılır

Ayarlar bölümünde ise bir çok sekme karşınıza gelecektir. Bu sekmeler Ağlar, Ses, Ekran ve Genel bölümlerinden oluşmaktadır. Bu sekmeler içerisinde arama flaş ışığını kapatabilmek için Genel bölümüne giriş yapınız. Bu bölümde yer alan Erişilebilirlik yazısına tıklayınız.

LG flaş ışığı yanıyor nasıl kapatılır

Erişilebilirlik başlığı altında yer alan Uyarılar yanıp sönsün başlığı altında bulunan Gelen çağrılar ve bildirimler için flaş yanıp sönecek yazısının karşısında yer alan seçeneği aktif ediniz.

flash ışığını kapatma

Bu işlemin ardından gelen aramalarda flaş ışığınız artık yanmayacaktır.


Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 19:28

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın