LG, X500 en uzun şarj süresine sahip modelini tanıttı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

LG, kendi tasarımında yeni harika modeli LG X500' u tanıttı. Yeni modelde kullanılan batarya en uzun şarj süresine sahip model oldu. Teknik özellikleri ile de gayet iddialı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG markası özelliklerini öne çıkardığı ve üstün batarya özelliği olan telefonunu piyasaya çıkardı. Yepyeni telefon adını duyurdu. Şarj sıkıntısını ortadan kaldıran yenilikçi batarya özelliği ile öne çıkıyor. LG telefon tanıtımı yaparken batarya özelliğini öne çıkardı. Batarya konusunda oldukça üstün bir başarıya sahip olan LG, X500 isimli telefonu göz önüne çıkardı.

Telefon konusunda oldukça seçici olan ve özellikle şarj sorununun önüne geçmeye çalışan kullanıcılar için oldukça avantajlı bir ürün tanıtımı yapıldı. LG başarısı ile iki gün süren şarj süresi ile oldukça yenilikçi bir tasarımı ortaya koyarken, şarj sorunlarının önüne geçmeyi amaçladı.

LG, X500 en uzun şarj süresine sahip modelini tanıttı

LG X500 ile şarj sorunlarını unutun!

Oldukça başarılı olan batarya kaliteli ve gücü ile 19-20 saate yakın oynatma süresi tanıyor. 32GB hafızası ile kapasiteli bir depolama alanı sunuyor. İşlemci özellikleri, depolama özellikleri ve şarj gücü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kamera özellikleri ile de dikkat çekenler telefon 13 MP ön kamera özelliği ile fotoğraf alanlarında da oldukça başarılı bir duruş sergiliyor. Birde satış fiyatı ile duruş sergilerde çok başarılı olacak 🙂 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG özelliklerine bakıldığında oldukça kullanışlı ve teknolojik bir ürün ortaya çıkardı. İnç özellikleri ile de etkileyen telefon bütün özelliklerinin yanında tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekti. Kısa sürede şarj olabilen ve iki güne kadar kullanılabilen LG tasarım harikası olarak tanıtılırken, fiyat özellikleriyle de ilgi odağı oldu. LG yeni tasarımı olan telefon daha şimdiden ilgi odağı olmayı başardı.

Bakalım bu başarı satışlarına da yansıyacak mı?

LG, X500 en uzun şarj süresine sahip

LG X500 özellikleri

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG X500 özellikleri

LG X500 fiyatı

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir