Message tekrar denemeden u00f6nce lu00fctfen birkau00e7

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Instagram "message tekrar denemeden u00f6nce lu00fctfen birkau00e7 dakika bekle" "status": "fail"}" Nedir? Bu hatasıyla karşılaştınız mı? Çözümü zor olan bir sorun.

Sponsorlu reklam

Instagram‘ ın bazı dönemlerde sık sık uygulamasını güncelliyor ve hem iyileştirme hem yenilikleri bir arada sunuyor. Getirdiği yenilikler kullanıcılarının dikkatini çoğunlukla çekmekte. Ama sık sık bazı sorunlarla karşımıza çıkmakta. Uygulamaya girerken “doğrulama kodu gelmiyor sorunu, akış yenilenmiyor hatası ve üzgünüz bir sorun oluştu” şeklinde hata mesajları. Bu hatalarla karşılaşanların genelinde sorun ya çözülmüyor ya da süründürerek çözülüyor. İşte bu hatalara benzer bir hata mesajı “birkau00e7 dakika bekle status fail” hatası. Çözüm için net olmayan bazı önerilerimiz olacak. Deneyenler yorumla bizleri aydınlatabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Instagram’ a saldırı, sunucularında arıza veya yoğunluk durumlarından alaklı bir uyarı aldığımızı düşünüyorum. Bazende hesap sahibinin yaptığı bir yanlıştan kaynaklı olabiliyor. Örnek vermek gerekirse mesela beğeni ve takip hileleri. Bunlar bazen hesabın geçici kilitlenmesine yani hesabın askıya alınmasına, hesabı güvenlik gereği kilitlenmesine, güvenlik doğrulamasına ve anlamsız hata kodlarına neden olabiliyor. 

Sponsorlu reklam

Instagram hesabıma girerken bu hatayla karşılaşıyorum girmeyor diyenler sanki kullanıcı ve şifre hatası varmış gibi bir sorun oluyor. İşte bu hata giriş yaparkende karşımıza çıkabiliyor. Bazende “instagram akış yenilenmiyor” hatasıyla çıkabiliyor.

Message tekrar denemeden u00f6nce lu00fctfen birkau00e7 çözümü

  • Başka bir internet ağını kullanarak hesabınıza girmeye çalışınız.
  • Bilgisayardan girmeye çalışınız.
  • Başka bir instagram hesabıyla hatayı aldığınız telefondan giriş yapınız.
  • Instagram uygulamasını kaldırınız ve kalıntılarını da sonra yükleyip deneyin.
  • Başka bir telefondan erişim yapılabiliyorsa telefona hard reset atınız. Veya fabrika ayarlarına döndürünüz.
  • Instagram sorun bilidirimi için instagram iletişim formalarına bakınız.
  • Son öneri bir kaç gün veya bir iki hafta bekleyiniz.

Message tekrar denemeden u00f6nce lu00fctfen birkau00e7

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 22:00

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak