Modern Combat 5’in Çıkışı 2014 Yılına Ertelendi!

Mobil platformun önde gelen oyun yapımcılarından Gameloft’un hayranlık uyandıran oyun serisi Modern Combat’ın 5. bölümü birçok oyunsever tarafından merakla bekleniyor. Gameloft, serinin bir önceki bölümü olan Modern Combat 4: Zero Hour’ı geçtiğimiz yıl aralık ayında tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Yeni bölümünde yaklaşık olarak aynı dönemde yayınlanması beklenirken, oyun yapımcısı resmi Twitter hesabı üzerinden oyunun vizyonunu daha ileri seviyeye taşımak için Modern Combat 5’in 2014 yılına ertelendiğini duyurdu.

Andronova

FPS türünde hazırlanan ve Havok fizik motoruyla hazırlanan oyunun haziran döneminde ortaya çıkan videosu, yapımın sunacağı üst seviye grafikleri net bir şekilde ortaya koymuştu. Dinamik aydınlatmanın ve yüksek çözünürlüklü dokuların öne çıktığı oyunun Venedik’te geçen bir bölümünü alt bölümde yer alan videodan izleyebilirsiniz. Modern Combat 5’in 2014’ün ilk çeyreğinde 6.99 dolarlık fiyatı ile App Store ve Play Store’da yer alması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.