Moto X’in Sistem Dökümü ve Duvar Kağıtları İndirilebilir Durumda!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google ve Motorola’nın uzun süren AR-GE çalışmaları neticesinde oluşturulan Moto X geçtiğimiz günlerde lanse edilmişti. Telefon hakkında detaylı bilgiye //www.andronova.net/2013/08/02/merakla-beklenen-moto-x-sonunda-resmiyet-kazandi/ haberimizden ulaşabilirsiniz.

Andronova

Kullanıcılara özellikle tasarım anlamında kapsamlı bir özelleştirme olanağı sunan telefon, yine üretim aşamasında kullanıcının dilediği bazı yazılımsal (duvar kağıtları, açılış animasyonu vs.) değişimlere de imkan sunuyor. Telefon donanım noktasında ise günümüz amiral gemi modellerinin gerisinde kalsa da, kayda değer bir performans sergiliyor.

Halihazırda Amerika’da satışta olan telefonun yapılan resmi açıklamalardan anlaşıldığı üzere Avrupa’da satışı gerçekleşmeyecek. Şirket bunun yerine yine Moto X markası altında daha ucuz çözümleri Avrupa’da satmayı planlıyor. Yaşanan bu gelişme telefonun ülkemizde satılmayacağı anlamı taşıdığını belirtelim.

Stok Android ile çalışan (kamera uygulamasında farklılığa gidildi) Moto X’in satışa sunulması ile birlikte, telefonun sistem dökümü ve duvar kağıtları indirilebilir hale getirildi. Sistem dökümünün elde edilmesi ile özellikle kamera uygulaması farklı telefonlara sağlıklı bir şekilde uyarlanabilecek. Bunun yanı sıra farklı yazılımsal detaylar da Android tarafındaki kimi cihazlara uyarlanabilir.  Moto X’in duvar kağıtlarına buradan //www.gbhil.com/files/MotoX-wallpapers.zip, sistem dökümüne ise buradan //www.gbhil.com/files/motoxdump.zip erişebilirsiniz.

ilgili>> forums.androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.