PTT Messenger müşteri hizmetleri

Türkiye' nin kendi yeni uygulaması PTTMessenger indirmeye açıldı. Yoğun ilgi nedeniyle web sitesi yanıt veremezken doğrulama da da sorun yaşandı. Peki sorunlar için iletişim destek hattı var mı?

PTT Messenger müşteri hizmetleri
müşteri hizmetleri

PTT Messenger, Türkiye' nin yerli malı ve PTT' nin geliştirdiği mesajlaşma uygulaması. Kullanılabilen işletim sistemi Android ve iOS olarak geliştirildi. Ama şu an için aşırı kullanımı kaldıramamakta. Yani beta sürüm diyebiliriz.

Türkiye, son yıllarda büyük atılımlar yaptı ve yapmaya devam ediyor. Kendi milli silahları ve yerli yazılımları ile gelişmeye devam ediyor.

Başbakan' ın tanıtımını yaptığı uygulama büyük patlama yaptı. Canlı yayın sırasında tanıtımı yapılırken Türkiye genelinde yoğun indirme aldı. Çok sayıda kişi henüz uygulamayı deneme imkanına kavuşamadı. 

Resmi indirme adresinden uygulamayı indiremeyenler, alternatif indirme kanalı için aşağıdaki haberleri inceleyebilirler.

PttMessenger güvenli mi sorusu içinse dünya genelinde etkili büyük yöntemlerle test edildiği resmi sitesinde yer almakta. Tabi zamanla bazı güvenlik açıkları ve sorunları çıkacaktır. Bu da normal bir durumdur. Hala büyük yazılıma sahip Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi uygulamalarda sık sık güvenlik güncellemeleri yayınlanmakta.

PTT Messenger müşteri hizmetleri

PTT Messenger iletişim telefon numarası var mı?

PTT Messenger iletişim: Uygulama PTT tarafından geliştirildiği için PTT Messenger çağrı merkezi olarak PTT müşteri hizmetleri aranabilir. PTT Messenger şikayet ve sorunlar için destek e-posta adresi ise [email protected] Tabi orada da yoğunluk görülebilir. Alternatif olarak özel destek hattı tercih edilebilir. Yani resmi olmayan PTT Messenger destek hattı aranabilir. Bu hat ücretli hizmet vermekte.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ferhat
Ferhat - 3 yıl Önce

PTT mesenger programını indirdim android işlemcili tefonum için fakat Numarayı yazdığım zaman geçersiz numara kayıtlı değil uyarısı alıyorum bu sorun nasıl giderilebilir yardımcı olabilirmisiniz

Geçersiz numara
Geçersiz numara @Ferhat - 3 yıl Önce

Sorun sunucuları kaynaklı!

Teknoloji haberleri