Snapchat 6 haneli kod gelmiyor

Snapchat kod gelmiyor telefona veya e-posta hesabınıza ulaşamıyorsanız o zaman pek bir şansınız yok. Telefon numarası kapandı kapatıldı ise 6 haneli kod çözümü ne olacak?

Andronova

Ülkemizde aşırı bir kullanıcı sayısı olmayan ama dünya geneline bakıldığında önemli bir kitleye sahip olan Snapchat uygulaması, adı sık sık Facebook’ un kendisinden kopyaladığı yeniliklerle duyulmuştu. Uygulama bir ara düşüşe geçmişti ve son yaptığı ufak bazı yeniliklerle tekrardan yükselişe geçti.

Snapchat’ ın ara ara çıkışı ve yükselişi her zaman olacak. Diğer önemli uygulamalarla başa çıkmak için marka bilinirliği ve sık sık yenilikle tutunmaya çalışacak. Bizde bu uygulama için arada bir sorunlar için yardım yazıları yayınlamaktayız. Bu yazımızda Snapchat kod gelmiyor sorununa yer verdik.

Uygulama şifre sorunu için Snapchat şifremi unuttum makalesine bakınız. Kod ile ilgili de bu bölüm üzerinden bir seçenekle belki çıkılabilir.

Snapchat kod gelmiyor sorunu

Snapchat kod gelmiyor, az bir kullanıcı için çözüm olmadığını düşünüyoruz. Genelde telefon numarasını kapattım veya e-postamın şifresini unuttum gibi destek isteyenler oluyor. Burada pek işlem yapacağınız bir seçenek size sunulmayacak. Yinede yapabileceklerinize bakacağız.

Aşağıdaki görseli Snapchat’ in yardım sayfasından aldık. Gördüğünüz gibi kayıp kod yani kod sorunu için yardımcı olmayacaklarını belirtiyorlar. Ama biz yazı sonundaki iletişim konusundan destek talebi oluşturacağız. Ama kesin çözüm ilgili seçeneğe ulaşmanız.

Snapchat 6 haneli kod gelmiyor

Snapchat kod nasıl gelir?

Snapchat 6 haneli kod gelmiyor sorunu için pek bir seçeneğiniz yok. Yani eğer ek bir güvenlik seçeneğini açmadıysanız büyük ihtimal aşağıdakilerden başka seçeneğiniz olmayacak.

Telefon numaranızı kapattınız ise ve Snapchat hesabı sizin için önemli ise yanlış hatırlamıyorsak kapatılan numarayı 1 yıl içerisinde tekrar geri alabiliyorduz. Net bilgi müşteri hizmetlerinden alınabilir. Yani olabiliyorsa tekrar aynı numarayı alarak 3 gün sonra kod doğrulamasından geçebilirsiniz.

Mail şifresini unuttum diyen kullanıcılar içinde, e-posta hizmetini nereden alıyorsanız (Hotmail, Yahoo, Gmail, Yandez..) orayı zorlamanız gerekiyor.

Birde aşağıdaki iletişim yazısına bakınız. Oradan talep oluşturunuzu belki dönüş olur.

Andronova