Önümüzdeki Hafta Firefox’un Android Versiyonuyla İlgili “BÜYÜK Bir Şey” Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Firefox‘un arkasındaki geliştirici takımı geçen akşam Twitter’da bir sürprizin ipucunu verdi ve önümüzdeki hafta Android’e “BÜYÜK bir şeyin” geleceğini ve hazırda beklememiz gerektiğini söyledi. Bu büyük ihtimalle Firefox web tarayıcısının Android versiyonuna bir güncelleme ya da iyileştirme olacak.

Andronova

Önümüzdeki hafta Android ve tarayıcılarla ilgili büyük haberlerin ne olacağını az çok tahmin edebiliyoruz. Google, Google I/O etkinliğinde Android 4.1 Jelly Bean’i duyuracak ve bu versiyonla beraber büyük ihtimal Chrome standart olarak gelecek. Asıl büyük haber bu olacak. Firefox da belli ki esecek Android rüzgarından kendine biraz pay kapmaya ve kullanıcılarda heves yaratmaya çalışıyor.

Açıklayacakları şey tablet versiyonlarının ve Flash entegrasyonunun resmi yayınlanışı olabilir, çünkü bunlar şimdilik sadece betalarında var. Google açıkça bütün haberlerde başı çekeceği için, bu açıklamayı yapmakta Google I/O’nun olduğu haftayı seçmiş olmaları gerçekten çok garip. Henüz hiçbir detay açıklamadılar, o yüzden bekleyip göreceğiz.

Şimdiye kadar Firefox’un Android süreci birazcık sarsıntılı geçti. Beta versiyonları biraz yavaştı ve bu yavaşlık güncelleme sürelerine de sıçradı. O sebepten çoğu kullanıcı normal ICS tarayıcısını ya da Chrome’u tercih etti. Umarız haftaya kullanıcıların fikrini değiştirecek güzel bir şeyler koyarlar ortaya.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın