OSRAM uzaktan kumandalı LED ampul

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Uzaktan kumandalı lambaların uzun zamandır ilgi gördüğünü biliyoruz fakat alanlarında çok sık kullandıklarını düşünmüyoruz. Sizlere uygun fiyatta bir ürün önereceğiz.

Ad imageAd image

OSRAM uzaktan kumandalı LED ampul, BİM mağazalarında kısa süreliğine 45 TL’ den satışa çıktı ve bu ürünü tercih edenin çok olduğunu düşünüyoruz. Lakin internette araştırırsanız 40 – 50 TL fiyat aralığına sahip olduğunu görürsünüz. Ürün kaliteli bir markanın olduğunu belirtelim. Normal şartlarda garanti çalışma süreleri dikkat çekmekte. Lambayı direk duyuya takmanız yeterli ve kumanda bağımsız çalışmakta. 

Kumanda üzerinde ışıkları farklı modlara değiştirme ve açma kapatma tuşu ile rahat kullanım sunmakta.

  • RGB desteği yer aldığını belirtelim.
  • 9 W LED ve 100 Bin açma kapamaya sahip
  • Günde 2-3 saat çalışma ile tahmini ömrü 20-25 yıl. Tabi çoğu yüksek voltaj nedeniyle daha kısa sürmekte.
  • 15 Farkta renk seçeneğine sahip. RGB tonları ile çok sayıda renk destekleniyor.
  • Uzaktan kumanda özelliği yer alması ayrı bir hava katıyor.

Çok sık ampul değişenlere özellikle bu markayı öneririz. Hatta elektrik tesisatına güvenmeyenler için sağlam markaların ampullerini tercih etmelerini öneriyoruz. Ucuzcu olarak geçen yerlerdeki çakma ürünlerle sıkıntılı yerlerde pek uzun zaman kullanım sunmayacağını belirtelim. Ama dha önce OSRAM markasını denemeyenlerden biriyseniz kesinlikle test etmenizi öneriyoruz.

OSRAM uzaktan kumandalı LED ampul

Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe