PUBG satış adeti yayınlandı

PUBG' un son satış rakamlarının yayınlanması ile elde ettiği başarının kısmi olarak belli olduğunu söyleyebiliriz. Satış verileri açıklandı ama destekler belli değil.

PUBG satış adeti yayınlandı
müşteri hizmetleri

3 Yıla yakın bir zaman önce oyun severlerle buluşan PUBG, çıktıktan bir yıl sonra satış verileri 50 milyon olarak gösteriyordu ve şimdi ise 70 milyonu aştığı bilgisi yayınlandı.

PUBG Mobile sık yapılan kampanyalarda ön planda olan bu oyun aldığı destekler henüz net belli değil ama ciddi ürün pazarlamasında kullanıldı.

Sürekli güncel kalarak oyun severlerin ilgisini üstünden çekmeyen oyunun popülerliği uzun bir dönem devam etti ve hale devam etmekte. Çıkardığı güncellemelerle hem övgü alan hem eleştirilen geliştirici son verileri dünyayla paylaştı.

Güncellemeler genelde yenilikleri ve hataların onarımı için çıkarılsa da bize göre daha güçlü donanımlı cihazları ön plana çıkarıyor. Her ne kadar sorunlarla alakalı iyileştirme paketleri bulunsa da her çıkarılan yenilikle donanım tarafı biraz daha fazla zorlanmayla karşılaşıyor. Geliştiricisi çok eleştirilen PUBG için artık yeter güncelleme çıkarma diyenlerle karşılaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz yılda bilgisayar versiyonuna C4 bomnasını ekleyen şirket, aksiyon tarafını dahada yükseltmek istedi ve yeniliklere devam etti. Bu aralar rakip bir kaç oyunda ciddi ciddi gündemde ve artıları konuşuluyor. Tahmini gelecek yıl büyük bir rekabetin çıkacağını bekliyoruz.

PUBG satış adeti yayınlandı

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 16:02