Profesyoneller için Twitter nedir ne demek?

Gökhan Torun
Yazar Gökhan Torun 3 Minimum Okuma

Profesyoneller için Twitter, hedef kitlelerle daha iyi bağlantı kurmanızı, markayı büyütme ve kar oranını arttırmak için bazı araçlara erişim hakkı verilen sistemdir. Kabul ettikten sonra uygun olan kategoriyi seçip işletmenizi veya markanızı daha bilinir kılabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Diğer sosyal uygulamalarda benzeri seçeneklerle karşılaşmış olabilirsiniz. Şirket ve kurumları içeren sınıflarda başarı göstermek adına önemli özelliklerden biri gibi duruyor. Henüz daha oturmamış gibi dursa da eğer kullanım oranı yüksek olursa ek özelliklerin geleceğini düşünüyoruz.

Profesyoneller için seçeneği çıkmıyor ise uygulamanızın güncel sürüme ait olduğundan emin olunuz. Belki silip tekrardan kurabilirsiniz. Artı başka cihazdan da denenebilir.

Profesyoneller için Twitter nasıl kullanılır?

İlgili seçeneği onaylamak için uygulamadan ayarlara girip alt kısma ekranı kaydırarak gerekli alana ulaşacaksınız. Sonrasında gerekli adımları aşağıdaki gibi uygulayınız.

İlgili seçeneği onayladıktan sonra karşınıza çıkan kurumsal ve içerik üreticisi olan seçeneklerden birini seçerek adımları uygulayınız. İçerik üreticisi, kamuya mal olan kişilerin, fenomen veya sanatçı olan sınıf için geçerlidir. Kurumsal, marka, mağaza ve hizmet sağlayıcı gibi kuruluşlara hitap eder. Bunlardan herhangi birisini seçme hakkınız var. Lakin hangi alanla ilgiliyse o alan seçilerek daha iyi performans sağlayabilirsiniz.

Kullanımlarda sorun çıktığında oturumunuzu çıkışa atıp tekrardan giriniz. Geçiş işlemlerinde başa dönme veya bir hata oluştu gibi problemlerde bağlantınızı değiştirip denemenizi öneriyoruz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Profesyonel hesaba geçemiyorum sıkıntısı çekenlerin hesaplarını başka yöntemle onaylamalarını öneriyoruz. Örnek ekli olmayan telefon numarasını ekleyip mesaj ile gelen kodun girilmesi gibi sorun ortadan kalkma durumları var.

Profesyoneller icin Twitter 1
Profesyoneller için Twitter nedir

Sorun olursa ilk görseldeki alanda yardım almanız için seçenek bulunuyor. Bildirimde bulunduğunuzda belki resim ekleme alanı açılabilir. Buraya alınan hata görselini ekleyebilirsiniz.

Profesyoneller icin Twitter 2
Profesyoneller için Twitter ne demek
Profesyoneller icin Twitter 3
Twitter profesyonel hesaba geçiş

Twitter profesyonel hesaba geçemiyorum

Profesyonel hesap açılmıyor hatası alanların bir kısmının şüpheli duruma düşmesinden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Belki geçici belki cihaz değişikliği ile sorun çözülecek. Günü birlik engellemelerin çıkmasından sonra bir günün tamamlanmasından sonra sorun otomatik kendiliğinden düzelecektir.

  • Başka bir internet ve telefonla test edin.
  • Bilgisayarınızla profilinize girip gerekli alanlarda değişim yapılabiliyor mu kontrol ediniz.
  • Ekli olmayan giriş seçeneklerini açıp doğrulayınız.
  • Şüpheli bir duruma düşen hesaplarda yapılan neyse devam edilirse engelleme süresi uzar.
  • Yapılan paylaşımlar ve yorumlarınızda sorun varsa kaldırınız.
Takip etmek:
2015 Yılında başladığım bu sektöre bir süre makale yazarlığı ve site editörlüğü yaparak sürdürdüm. Bir süre sonra YouTube kanalı açarak kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaştım. Şimdilik daha çok YouTube ile ilgilenmekteyim.