Pubg Mobile Prime üyeliği iptal etme ücret iadesi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Pubg Mobile Prime üyeliği aldım ve iptal etmek istiyorum nasıl iptal edilir diyen bir kaç kişi oldu. Bunun için kısa bir açıklamamız ve üyelik iptali için bağlantı adresleri vereceğiz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Pubg Prime üyeliği iptal etmek için abonelik gözükmüyor veya aboneliği göremiyorum diye sorun yaşayanlar oluyor. Doğal olarak görünmediğinden iptal işlemini yapamıyorlar. Sorun bildirimi yapıldığında da geri dönüşü yapmamaktalar. Peki Pubg Prime nasıl iptal edilir?

  • İşlem için ödeme yöntemini kapatabilirsiniz
  • Kredi kartı ekli ise kart ayarlarından internet işlemlerine ve yurtdışı işlemlerine kapatabilirsiniz
  • Önerimiz her zaman kart kullanılacaksa sanal kartın kullanılması
  • Pubg ücretlendirme kontrolünü play.google.com/store/account/subscriptions üzerinden yapınız
  • Birde play.google.com/store/account/orderhistory buradan
  • Bu play.google.com/store/paymentmethods kısımdan da bakınız veya kaldırınız

Bazıları daha önce 60 TL aylık ücret ödediklerini yazmışlar ve hala Google üzerinden işlem yapılıyor demişler. App Store veya Google Play üzerinden sorun yaşayanlar ödeme yöntemini değiştirme veya iptal ederek geçici sorunu çözebilirler. 

Google’ un ödeme yöntemi görüntüsü ve  satın alma geçmişine bakmak için ilgili bağlantıları yukarıya ekledik. Google Play’ dan Pubg ücret iadesi talebi oluşturmak içinde hem Google’ a hem Pubg ile iletişime geçilmesi gerekebilir. Bu durum Pubg Lite içinde geçerlidir.

Pubg Mobile Prime üyeliği iptal etme ücret iadesi

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Pubg Mobile üyeliği iptal etme Pubg Mobile Prime ücret iadesi

Oyunda para yüklenmiyor veya para yükleme için hangi sorunlarla karşılaştığınızı bize görsel ileterek yardım isteyebilirsiniz. Sitemizde sadece teknik sorunlar için yardım verilmekte ve oyunla ilgili uzman bir bilgiye sahip değiliz.

PUBG şikayet için iletişime geçmenizi sağlayacak Pubg mobile müşteri hizmetleri haberimizdeki bağlantıları kullanınız.


Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 18:05

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak