Samsung Dört Çekirdekli Galaxy S3 Slim Modelini Sessizce Duyurdu

blank

Samsung 2012 yılı amiral gemisi Galaxy S3 elde ettiği rekor satışla şu an Android ekosisteminin en çok satan cihazı konumunda. Son olarak 50 milyon sattığı bildirilen ve Güney Koreli üretici tarafından hala güncelleme desteği alan Galaxy S3’ün yeni bir versiyonu tanıtıldı.

teknik destek

Galaxy S3 Slim olarak isimlendirilen yeni nesil telefon Samsung’un Brezilya resmi web sitesinde sessizce duyuruldu. Telefon her ne kadar Galaxy S3 adı altında satışa sunulacak olsa da, teknik özellikler noktasında Slim modelinin Galaxy S3’ün bir hayli gerisinde olduğu görülüyor.

Kutudan Android 4.2 Jelly Bean ile çıkacak Galaxy S3 Slim’in işlemci birimini 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemci oluşturacak. İşlemci açıklanmadı ancak Snapdragon 200 olduğu tahmin ediliyor. 4.5-inç boyutunda qHD (960 x 540p) çözünürlüklü ekranla donatılan Galaxy S3 Slim’in arka bölümüünde LED flaşlı 5MP çözünürlüklü kamera, ön kısımda ise VGA çözünürlüklü bir kamera yer almakta.

9.7mm kalınlık, 139 gram ağırlık, 3G, 1GB RAM, 8GB dahili depolama, 32GB’ye kadar microSD kart desteği ve 2.100mAh kapasiteli pil telefonun diğer özellikleri şeklinde sıralanıyor. Giriş seviyesinde konumlandırılacak Galaxy S3 Slim’in uluslararası arenada satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

br_SM-G3812RWPZTM_003_Front_white-br_SM-G3812RWPZTM_004_Back_white-br_SM-G3812RWPZTM_005_Right-Side_white-

kaynak: gsmarena 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!