Samsung Galaxy desen ekran kilidini kırmak açmak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy desen ekran kilidi nasıl açılır Hard Reset atma model kilidini kırma: Samsung Galaxy desen ekran kilidi kırmak açmak. Android ekran kilit şifresi nasıl kaldırılır? Android ekran kilit şifresini unuttum nasıl açarım? Samsung Galaxy desen ekran kilidini kırmak açmak. Hard reset nasıl yapılır? >

teknik destek

Telefon kapalı durumda Menü + Telefon Açma Kapama tuşuna basılı tutuyoruz. Ekrana Android logosu yada yazılar geldiyse tuşları bırakıyoruz. Wipe data factory reset seçeneğine ses kısma tuşu ile gelip bir kez açma kapama tuşuna basıp çekiyoruz. YES seçeneği içinde aynısını yapıyoruz. Başa dönüyor bir kez daha açma kapama tuşuna basıp çekiyoruz. Cihaz yeniden başlayacak.

Hard reset işlemi gerçekleşirse cihaz içerisinde bulunan her şey silinecektir. Eğer hard reset adımları olmazsa cihazı şarja takıp ‘ den sonra tekrar hard reset adımlarını yapınız.

Samsung Galaxy desen ekran kilidini kırmak açmak

Samsung Galaxy desen ekran kilidini kırmak açmak

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir