Samsung Galaxy J7 güncellemeleri

media 6028

Samsung, orta seviyedeki çoğu telefona güncellemeleri ya geç veriyor ya da vermiyor. Bunun en büyük nedeni iş yükü. Malum çok sayıda model çıkarmasından dolayı yetişemiyor.

teknik destek

Samsung, düşük ve orta bütçeli kullanıcılarını düşünmekte ve sürekli olarak onların teknolojik ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımlar meydana getirmektedir. Bu yüzden de her sene yapılan lansman esnasında, yeni modellerin tanıtımı ve teknik özellikleri yapılır.

2016 Yılında piyasaya çıkan Samsung Galaxy J7 modeli de, kullanıcıların pratik olarak tercih ettiği modellerin başında gelmektedir. Samsung Galaxy J7 modeli için geliştirilen teknoloji, sürekli olarak yenilenen güncellemelerin gerisinde kaldığı için, geliştirilen güncellemelerin teknik detayları da merak edilir bir hal almıştı.

Samsung Galaxy J7 güncellemesi

Samsung Galaxy J7, ilk güncellemesini piyasaya çıktığı yılın sonunda almıştır. Böylece Samsung teknolojisi, ilk defa Galaxy J serisine, sistemin en büyük ikinci güncellemesini kullandırmıştır. Android Oreo 8.1 güncellemesi sayesinde, Samsung Galaxy J7 kullanıcılarının hepsi telefonlarında gözle görülür ve kullanıcı yanlısı bir güncelleme keyfi yaşamıştır.

Samsung Galaxy J7 güncellemeleri

Galaxy J7 güncellemesiyle alakalı gelişmeler

Galaxy J serisi içerisinde en büyük güncellemeyi alan Samsung’ un yeni Galaxy J7 modeli, güncelleme için sistemde 1 GB’lık bir depolama alanı ihtiyacı duymaktadır. Bu geniş kapsamlı güncellemeyle birlikte, Samsung Experince 9.5 teknolojisine geçiş sağlanmış oldu. Geliştirilen pil kullanım özelliklerinin yanında, bildirim erteleme uygulaması da, gelen güncelleme ile Samsung Galaxy J7’de karşımıza çıkan özelliklerden bir tanesidir. Küçük bir pencere ile de video izlenmesine olanak sağlayan 2016 yılsonu güncellemesi sayesinde, Samsung Galaxy J7; kısıtlı bütçesiyle büyük bir kullanım alanı yaratmaktadır.

Bekleyen güncellemelerle ilgili bilgilendirme sitesi guncelmiyiz.com’ u takip edebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 00:30

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın