Samsung Galaxy S5 Ülkemizde Ön Siparişe Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dün sizlere Galaxy S5’in ve Xperia Z2’nin ülkemizde satış rakamlarının kaç TL olabileceği üzerine bir yazı hazırlamıştım. Bu yazı tamamen tahminlere ve yurtdışı fiyat rakamlarına göre ortalama bir fiyat olarak iyi niyetle hazırlanmıştı. Bu gün ise 7/24tikla.com internet adresi Galaxy S5’i 1999 TL (KDV Dahil) fiyattan ülkemizde satışa sundu. Bu fiyata ben başka bir yerde fiyat görmedim ama bu site bu fiyata telefonu verebileceğini söylüyor. Vatan bilgisayarda ise Galaxy S5 2199 TL fiyat etiketine sahip. Bu fiyatla Galaxy S5, Galaxy Note 3’ten bile daha pahalıya satılıyor. Samsung Türkiye’nin nasıl bir fiyat politikası benimseyeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

teknik destek

GSM Operatörlerinden ise iPhone 5S’te yaşandığı gibi bir bekleme tepkisi yaşanıyor. Telefonun çıkmasına 2 hafta gibi bir süre kalmışken ve Türkiye’de firma kendisi tarafından temsil edilirken halen yasal bir fiyat belirtilmiş değil. Bu belirsizliği anlamak pek mümkün görünmüyor öyle değil mi?

Peki sizce Galaxy S5 kaç TL olmalı ve 1999 TL’ye telefon alınır mı? Yorumlarda belirtirseniz, bu fiyat belirlenmesinde katkınız da olabilir.

Galaxy S5 Fiyat 2 Galaxy S5 Fiyat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!