Samsung Galaxy Tab yazılım güncelleme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy Tab E yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy Tab E 9.6 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy Tab yazılım güncellemesi nasıl kontrol edilir?

Ad imageAd image
Samsung Galaxy Tab E yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy Tab E 9.6 yazılım güncelleme nasıl yapılır? Galaxy Tab yazılım güncellemesi nasıl kontrol edilir?

Samsung’un Galaxy Tableti üzerinden yazılım güncellemeleri nasıl kontrol edilir? Galaxy Tab E üzerinden yazılım güncellemesi nasıl yapılır? Galaxy Tab E yazılım güncelleme ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Galaxy Tab E yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Samsung’un Galaxy tabletleri üzerinden yazılım güncelleme nasıl yapılır? detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Galaxy Tab E sürümünün özelliklerinden kısaca bahsedece olursak eğer, 1.3 Ghz işlemci hızı, 1280X800 ekran çözünürlüğü, 5 MP arka kamera, 2 Mp ön kamerası ile normal tablet kullanıcıları için ideal bir tablet seçeneği sunmaktadır. 
 
Şuan da hali hazırda Android 4.4.4 sürümü ile satışa sunulan tabletin yeni bir güncelleme aldığında nasıl işlem yapacağı ile ilgili resimli olarak anlatımını yapacağız. Samsung henüz Tab E ile ilgili yeni bir yazılım güncellemesi gelecek mi? gelmeyecek mi? duyuru yapmadı. Fakat yeni bir güncelleme geldiğinde yapılacak adımları anlatmak istedik. 

Galaxy Tabletler de yazılım güncellemesi yapmadan önce şarj oranının %50 üzerinden olması gerekiyor. Güncellemeyi Wi-Fi bağlantısı üzerinden gerçekleştirmelisiniz. 

Galaxy tabletinizin yazılımını güncellemek için öncelikle Uygulamalar sekmesine dokunuyoruz. Ardından Ayarlar>Cihaz hakkında>yazılım güncelleştirme adımlarını takip ederek Galaxy tabletinizin yazılımını güncelleyebilirsiniz. 

Galaxy tablet yazılım güncelleme


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 04:24

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir