Samsung’dan Giriş Seviyesi Akıllı Telefonlar: Galaxy Star 2 Plus ve Galaxy Ace NXT

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, Hindistan’da Android KitKat işletim sistemiyle çalışan bütçe dostu iki yeni akıllı telefon duyurdu. Galaxy Star 2 Plus ve Galaxy Ace NXT olarak isimlendirilen giriş seviyesi telefonların ekran boyutu farklılık gösterse de benzer özellikleri mevcut. Hindistan’da listelenen akıllı telefonlar 120 dolar seviyesinde bir fiyatla satışa sunulacak.

teknik destek

Galaxy Star 2 Plus modelinde 4.3-inç büyüklüğünde 480 x 800p çözünürlüklü ekran bulunuyor. 1.2GHz’de muhtemelen tek çekirdekli işlemcisinden güç alan giriş seviyesi telefonun bellek kısmını 512MB RAM, 4GB dahili depolama ve hafıza kart desteği oluşturuyor. Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle çalışan Galaxy Star 2 Plus’da ayrıca 1.800mAh kapasiteli pil, LED flaş destekli 3MP arka kamera, 9.4mm kalınlık ve HSPA +, GPRS / EDGE, Wi-Fi, GPS / AGPS, Bluetooth ve Micro-USB gibi bağlantı seçenekleri bulunuyor.

Galaxy Ace NXT modelinde ise 4-inç büyüklüğünde 480 x 800p çözünürlüklü ekran, 1.2GHz’de çalışan Cortex-A7 mimarisine sahip Spreadtrum Dolphin işlemci, 512MB RAM, 4GB dahili depolama, 32GB’ye kadar hafıza kart desteği, LED flaşlı 3MP arka kamera, 1.500mAh kapasiteli pil, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi ve Galaxy Star 2 Plus’da yer alan bağlantı özelliklerin tümü mevcut.

Kısa süre içerisinde Hindistan’da başlatılacak giriş seviyesi akıllı telefonların önümüzdeki günlerde gelişmekte olan pazarlarda listelenmesi bekleniyor.

Samsung Star 2 Plus

galaxy-star-2-plus1

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir