Sanal Gerçeklikte Böylesini Görmediniz! Ofiste Sıradan Bir Gün!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son zamanlarda oldukça dikkati çeken, Google tarafından yarım milyar dolarlık yatırım alan artırılmış gerçeklik projelerinden Magic Leap, geliştirdiği yeni teknolojinin anlatıldığı, ofisteki sıradan bir günün nasıl olabileceğine dair oldukça ilginç bir video paylaştı.

teknik destek

Firma, “Just another day in the office of Magic Leap”, yani “Magic Leap’in ofisinde sıradan bir gün” başlıklı bir buçuk dakika uzunluğundaki video, kullanıcının YouTube ve Gmail uygulamalarının hologram görünümlerini kullanmasıyla başlıyor.

Sıkıcı geçeceği tahmin edilen günün, kullanıcının oyun menüsünden seçtiği oyunu açmasıyla, tam bir savaş alanına döndüğü görülüyor. Sanal gerçeklikten sonra, şimdi de artırılmış gerçekliğin hayatımıza girdiği şu günlerde, yakın gelecekte bizleri nasıl çılgınlıklar beklediğini az çok tahmin etmek mümkün. Dilerseniz lafı hiç uzatmadan sizleri oldukça ilginç video ile baş başa bırakalım.

kPMHcanq0xM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!