Instagram hikayelerini WhatsApp' ta paylaşma

Instagram hikayeler özelliği artık WhatsApp' ta yerini alacak. Facebook geçmişte kendi hikayelerini instagram' da paylaşma açmıştı. Şimdide Instagram hikayeleri WhatsApp' ta paylaşıma açıyorç

Andronova

Facebook, Instagram üzerinden paylaşılan hikayeleri Facebook’ ta paylaşmasına izin vererek önemli bir karar almıştı. Şimdi de bu özelliği WhatsApp‘ a getiriyor.

Facebook bazı özelliklerini Snapchat’ tan almıştır. Bir nevi kopyalama. Bunlardan biri de hikayeler özelliği. Facebook aldığı bu özellikle Snapchat’ ı geride bırakmıştı.

Instagram hikayeleri WhatsApp’ ta yer alacak! Her ne kadar Facebook hikayeler özelliğinden beklediği verimi alamasa da yılmadan devam etti. Bu özelliği canlandırmak için WhatsApp’ ta paylaşıma açıyor. 

Instagram hikayeleri WhatsApp paylaşma

WhatsApp hikayeler özelliği istenilen başarıyı sağlayamadı. Ama anladığımız kadarıyla Facebook, Instagram ve WhatsApp ile bir birini beslemeye devam ediyor. 

Çapraz hikayeler ile Instagram, WhatsApp üzerinden popülerliğini arttırmak istiyor. Yeni hikayeler özelliği şu an test açamasında.

Daha önce Facebook hikayelerinin Instagram’ da paylaşılması Facebook’ un çok işin yaramıştı. Şimdide bu adımla Instagram’ ı canladırmak istiyor.

Instagram hikayelerini WhatsApp' ta paylaşma

Andronova